Niezrozumienie gry

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi w tej grze, bo chyba jej do końca nie rozumiem. Zbudowałem sobie Szamana pod konkretny set i mam dmg ~1 500 000, gram na GR 50 daje radę, potem przychodzi Mnich ze statami mniejszymi ode mnie (o 300k mniejszy dmg, wytrzymałość…) i proponuje 75GR, wchodzę tam i meczę się okropnie, ze zwykłymi mobkiem i ginę często kiedy on kosi wszystkich bez problemu. O co chodzi? Ok, ma ~200 paragonów więcej to może w tym rzecz? Ale kolejny przykład. Wchodzi Barb z 400 dmg wiem, że może sobie podwyższyć obrażenia, ale bez przesady, a i tak lepiej sobie radzi ode mnie.

Czasy świetności szamana w GR minęły. Nikt tym obecnie nie gra, bo jest jak piszesz, nie zadaje obrażeń.
Poza tym masz połowę itemów do wymiany. www .diablofans.com/builds/105784-gargantuan-helltooth-build
M

Hej. Szaman moze nie wykreca super statystyk ale jest ciekawa postacia i mozna tez pograc na wyzszych GR. Okej, zrobilew build pod gr 50, teraz sprobuj inny pod GR100. Sztywne statystyki nie sa az tak istotne, np barb podczas atakowania stackuje mnostwo obrazen ktorych nie widac jak ogladasz jego postac.

Wyslalem Ci zaproszenie w grze, jak chcesz pogadac o buildach lub o czymkolwiek to pisz :wink: