Piekielny kwartalnik diablo iv – czerwiec 2020

Prace idą pełną parą choć gra nie jest jeszcze w fazie alfa ani beta.

No nic ja tam trzymam kciuki mimo wszystko, długa droga jeszcze przed Nimi i przed nami ale z drugiej strony wolę dostać produkt ukończony a nie w takim stanie jakim się ukazał Wolcen czy Reforged.

1 polubienie

Bobok,otóż to,nawet mogą jeszcze pracować nad tym +/- 2 lata byleby było to dobre,fajne grafiki w tym kwartalniku swoją drogą

Skąd wiesz jaką parą idą jak ten udpate nic nie wnosi? Wolcen to akurat solidna gra przy takim sztabie.Przynajmniej można w niego pograć i sugerować twórcom kierunek. Tu znów wyjdzie pokraka na miarę D3. Gwarantuje że znów miną się z wizją graczy - i nie może być inaczej bo to Reskin. Zwiastuje lament 10 lat po forach w oczekiwaniu na kolejną odsłonę . Daję 2 lata i tryb maintance po pierwszym expansion, oczywiście zmiana dyretktora przed dodatkiem i po dodatku. Poza tym to forum to patola i nie mogę umieścić feedbacku w swoim wątku.Więc straciłem ochotę na pisanie jakichkolwiek wiadomości. 10 Lipiec kierunek Median XL nowy wymiar zabawy w ukochanym D2. 2024 tak mi pachnie ta pełna para i oczywiście zmarnowany potencjał.

Widzisz, z mojego punktu widzenia Wolcen to zabugowany i niegrywalny babol, za który zapłaciłem ponad 120 zł. Tymczasem w D3 gram z przyjemnością. Owszem, nie podoba mi się to czy tamto, ale uważam, że gra daje rade.

Dokładnie - nie dowiedzieliśmy się nic nowego ponad to, co już wiemy. Kilka screenów, kilka skórek, jakaś nic nie mówiąca mapka. Moją uwagę zwrócił jedynie fakt, że chyba w każdej części tej pseudo prezentacji wspominają o pvp. Tiaaa … w d3 też miało być, mało w D3 były już pokazane screeny i nawet jeden filmik z działającej rozgrywki pvp i co? No i w finalnym efekcie się nie doczekaliśmy.

I tutaj się z kolegą zgodzę - przerobiłem chyba wszystkie h’n’s / arpg i w sumie tylko do D3 mam co jakiś czas natchnienie żeby wrócić i chwilę popykać. Resztę zaliczyłem i nie mam jakoś werwy ich odgrzewać.
… no dobra drugiego sacreda męczyłem równie namiętnie :grinning:

Dopóki nie usuną cool downow ze skilli i potek to dalej będzie gniot jak d3. Gdyby dodali zbieranie potek życia i many, gra była by ciekawsza i Nie narzucała by używania skilli z największym cool downem, bo w praktyce zawsze takie skille są najsilniejsze.

Gdy oglądałem przebiegi Krippa w D4 na ostatnim blizzconie to normalne potki wypadały na ziemie. Były pojedyncze i jednorazowe, “bezdennych” ani “specjalnych” nie widziałem.

… ale licz się z tym, że zaraz pojawi się tłum narzekaczy skandując: “buuu - nie podnosi automatycznie potek życia tak jak oddechów w D3. Ale ta gra to crap”