Pierwotne itemy

gram sobie już jakiś czas w d3 i wbiłem 841 paragon. Na spokojnie mogę robić już 100 poziom gr ale nie wydropiłem ani jednego primal itemu(nawet za ukończenie 75 gr solo). Czy mam aż takiego nie farta ?

Najprawdopodobniej - tak właśnie jest. Nic nie wiem o tym, żeby primale przestały się pojawiać. A jeszcze czeka Cię inna atrakcja - znajdziesz primala, ale okaże się tak kiepski, że tylko na przemiał.

Dziwne, bo ja zawsze za pierwszy GR70 dostawalem czerwona siarke.

O ile drop jest całkowicie randomowy i jeden może dostać jednego primala na 1000 paragonów, a drugi trzy primale co 50, o tyle nigdy nie słyszałem żeby ktoś nie dostał primala za pierwsze 75 solo. Opcje są dwie:

  • zrobiłeś 75 solo ALE nie zmieściłeś się w czasie i dlatego nie dostałeś albo
  • dostałeś ale zsiarkowałeś bo nie był to interesujący Cię przedmiot typu błotołazy, andarielka czy pas golarza

Niestety ani to ani to, na wszelki powtórzyłem teraz 75 i nie dostałem a jestem pewien że nie zsiarkowałem żadnego

3 opcja - poleciał ale nie podniosłeś bo np był brak miejsca w plecaku :stuck_out_tongue: i przez przypadek został w szczelinie…

może ale wydaje mi się, że nie jestem na tyle głupi by przeoczyć pierwotny item

A to nie jest tak, że primal leci na równym 70?

Tak - primale zaczynają wypadać od 70-tki

Czyli to nie jest żaden błąd tylko musze jeszcze trochę pofarmić ta ?

Sprawdź Osiągnięcia.
Zaliczając GR70 w czasie odblokowujesz osiągnięcie Sam Solo.
https://i.imgur.com/2bt7LIp.jpg

Wtedy też wypada pierwszy primal. Albo wypadł i go zsiarowałeś albo miałeś buga/pecha - zdarza się.