Pierwotne przedmioty - pytanie

W związku z moim niepokojem chciałbym spytać czy tylko ja mam problem z ich niewypadaniem nawet na początku sezonu?(kiedy powinny wypadać stosunkowo najczęściej). Oprócz tego 1 przedmiotu za 70 GR to muszę powiedzieć,że idę na rekord - póki co wypadło mi 0(słownie zero) primali…trochę to deprymuje :frowning:

Przyzwyczajaj się. Nawet jak wypadnie, to 99/100 będzie siarka.

One z reguly rzadko leca, a jeszcze rzadziej znajdziesz cos pod swoj build, a potem musisz liczyc na cud ze affixy dobre trafisz a nie przykladowo helm z str, hp regen, %dmg do nie tego skilla co trzeba i na dobitke pancerz.

tylko,że już te 1-2 tyś przedmiotów wypadło więc by fajnie było gdyby wypadł chociaż 1 a tu nic :-/ a widze,że są gracze w topce co mają przedmioty więc co? im wypada a “szaraczkom” nie? :-/

My “szaraczki” nie gramy tyle co ci z topki. Mi też jeszcze nie poleciał primal( nie licząc tego z gr70 bo ten poleciał, szit ale zawsze primal), po prostu raz leci, raz nie leci. Jak pisze jagdenzo primale rzadko lecą.

tylko że choćby w poprzednich 2-3 sezonach miałem na początku przynajmniej jakąś regularność - 1 na 500 przedmiotów(coś koło tego) a teraz to poprostu nic, aż musiałem się jeszcze raz upewnić czy zaliczyło mi 70 gr by odblokować primale

Tak wlasnie dziala RNG

Fakt. Nie wypadają na GR. Na moich 40 wejść ani jeden.
Czasem coś wypadnie u Kadali. I mam odnośnie do tego pytanie: Czy założenie ekwipunku z % szansą na przedmioty magiczne zwiększa szansę na otrzymanie zielonych i brązowych?

Tak właściwie pierwotne to tylko łup do kolekcji. Ludzie przechodzą wysokie poziomy GR na dużo gorszych przedmiotach. Z pierwotnymi Blizzard nie do końca dobrze postąpił. Szkoda, że nie można w nich dowolnie zmieniać wszystkich parametrów. Najważniejszy jest ich zestaw.
W poprzednim sezonie 2 razy wypadł mi pierwotny naszyjnik squirt - identyczny. Miał parametry niekoniecznie takie jakie bym chciał.
Zamiast poświęcić 1000 INT musiałem wybierać u cyganki pomiędzy 20% od żywiołu czy 100% critical dmg - a chciałem mieć oba jednocześnie.

Nie. MF już dawno nie działa.