Podboj Klątwy! 350 mobow

Witam. Szukam kogoś kto mi pomoże wykonać podboj na zabicie 350 mobów przy przeklętej skrzynce. Pewnie to coś łatwego ale jakoś na Wizie to mi nie wychodzi. Ktoś jest w stanie pomóc?

Na jakiej konsoli grasz?

To wbrew pozorom nie jest łatwe zrobić solo, bo trzeba trochę postać przygotować do tego zadania, oczywiście w grupie jest łatwiutkie.

Nie wiem czy robisz to przy odpowiedniej skrzynce w grze są tylko dwa miejsca do zrobienia tego zadania, łatwiej jest trafić na skrzynkę w akcie piątym.

Idziesz do aktu V do lokacji Ścieżki Utopców i koniecznie musi być zadanie
PRZEKLĘTE TORFOWISKO, gdy masz to zadanie to szukasz skrzyni zwykle jest na środku lokacji na takim niewielkim wzniesieniu.

W grze jesteś zalogowany na serwerze z Polakami i nic nie stoi na przeszkodzie po prostu poprosić na chacie publicznym o pomoc gdy znajdzie się pomocna dusza a najlepiej kilka to zadanie masz zaliczone - samemu też nie ma z tym problemu a zwłaszcza dla postaci z buildem obszarowym dla wizza to łatwe zadanie dla monka również, dla barba też ale musi to być build obszarowy.

Jeżeli nie pojawiło ci się to zadanie w akcie V to wychodzisz z gry do ekranu wyboru postaci i wchodzisz ponownie - nie ma zadania - wychodzisz i tak do skutku - ja to wyzwanie to zaliczałem zawsze za pierwszym podejściem, jakoś tam nie było problemu, monkiem ale i Crusem też (Akkhan) nie było problemu.

powodzenia

Gram na xboxie one x. To ja jestem jakiś lama bo nie potrafię go zrobić. To jest ktoś chętny pomóc? Nie chodzi mi o rady ale o pomoc w wykonaniu. Ze jest to w akcie V i jakie to zadanie to wiem. Najgorsze to wykonanie

Nie jesteś “lama” - musisz po prostu zdejmować moby na hita, bo kolejne nie pojawią się gdy na mapie są jakieś i obrażenia muszą być obszarowe aby nie
doskakiwać do każdego moba , bo to nie ma sensu i podboju nie zrobisz - grasz na konsoli to kolejne utrudnienie, bo nie dość że niewielu teraz gra w Diablo to na konsolach to już jakieś “niedobitki” i ciężko trafić na kogoś pomocnego - no musisz przygotować postać pod to zadanie - to żadna filozofia - aaaa nie ważne - chaaaa - kończę te wskazówki - “o Dżizassss” - przypuszczam że mniej czasu byś stracił na przygotowanie postaci do tego wyzwania jak szukanie pomocy - chaaaa

A możesz podać buildy pod to zadanie? Jakoś juz parę razy próbowałem i gora to było 310 mobow. Taka pomoc ( czyli buildy) to tez juz by była jakaś pomóc ( chodzi mi o szczegóły builda a nie jego nazwę) . Z góry dzięki i sorry ze wcześniejszy wpis . Po prostu fajnie by było to wykonać. Na konsoli nie ma czata

Podpinam się też nie umiem zrobić na ps4. Szukam pomocy.