Podziemia Zestawów (Uliany)

Cześć,

Mam problem z podziemiami zestawów dla mnicha, a mianowicie Uliany. Problem polega na umiejętności ekspoldująca dłoń- niezbędnej do ukończenia podziemi.

W skrócie należy zabrać grupę minimum 15 mobów 3 razy i użyć na nich umiejętności. Sprawa komplikuje się, ponieważ przyciągając grupkę uderzeniem cyklonu z runą implozja zawsze zaznacza się tylko jeden a nie cała grupa. Co robię nie tak?

Oglądając filmy na YT nie widać takiego problemu- cała grupa po aktywacji umiejętności od razu jest zaznaczona.

Być może to jakieś rażące zaniedbanie z mojej strony, ale nie widzę przyczyny takiego stanu, a mechaniki mnicha nie znam - planuję tylko zrobić osiągnięcia :wink:

Wypróbuj karwasze Osprzęt Gundo - h ttps://eu.diablo3.com/pl/item/gungdo-gear-P2_Unique_Bracer_006. Może pomogą. Zaznaczam, że dawno nie grałem monkiem, ale wtedy udało mi się zrobić te podziemia.

Testowałem, niestety problem pozostaje.

Pozdrawiam.

Eksplodującą dłoń nakłada się generatorem a nie samym skillem. Możliwość taką daje bonus za 2 części zestawu:

Każde co trzecie trafienie wykonane z zastosowaniem umiejętności generującej siłę duchową nakłada efekty Eksplodującej Dłoni.

Wszystko jasne. Serdeczne dzięki. Wyszła moja nieznajomość mnicha jak przypuszczałem. Piona!

Edit. No i poszło :-)).