Pomoc techniczna

Czy ten p… blizard posiada jakas pomoc w rozwiazywaniu problemow w grze?

Cześć!

Z czym dokładnie potrzebujesz pomocy?
Najpierw warto sprawdzić nasze poradniki albo właśnie zapytać na forum :slight_smile:

Jakie “zapytać na forum” ? macie pytania na forum na ktore na odpowiadacie - Kod 319045 Zablokowane funkcje klanu od 24h - #6 od: Czarna-2590

Mam pytanko wywala mnie z gry od dzis wystepuje nastepujacy blad gdzie to zglosic EDC61718-88A3-4F28-B51D-B79A7ED0A847

witam. w momencie odpalenia gry ipokazaniu sie ikony ladowania,za moment wyskakuje mi okienko informujace o bledzie z takim identyfikatorem
43A74BCD-D1BA-4691-9B86-B6822CB4B11F
chcialbym sie dowiedziec gdzie lezy problem

caly czas wyskakuje to samo,proba skanowania i naprawy nic nie dala.poza tym,blizzardowski dzial pomocy jest tak slaby, ze szybciej dodzwonilbym sie do ZUS-u niz mogl uzyskac tutaj jakakolwiek pomooc

Witaj drewniak - jeśli skanowanie i naprawa nic nie daje, usuń grę i zainstaluj ją całkowicie od nowa. Spróbuj też wskazówek sugerowanych tutaj:

W wypadku pojawienia się nowych problemów, prosimy o otwarcie nowego wątku na Forum Pomocy Technicznej - będziemy wtedy mogli szybciej do Ciebie dotrzeć i udzielić Ci dalszej pomocy. Ten temat zamykamy, ponieważ oryginalne zapytanie pochodziło sprzed półtora miesiąca :slight_smile: