Postać sezonowa a niesezonowa

Witam wszystkich,

kilka dni temu powróciłem do gry w Diablo 3 po ładnych paru latach przerwy. Wcześniej grałem Mnichem docierając do 70. poziomu, a teraz postanowiłem zagrać od zera Krzyżowcem. Przy tworzeniu postaci zaznaczyłem opcję “postać sezonowa”, tak aby nie połączył się z poprzednią postacią jeśli chodzi o przedmioty, poziom rzemieślników itd. Niestety po kilku dniach po wejściu do gry okazało się, że rzemieślnicy są awansowani na maksymalny poziom, a w skrytce są przedmioty z poprzedniej gry Mnichem. Poczytałem fora i dowiedziałem się, że po pewnym czasie postać z sezonowej stanie się niesezonowa. Czy nie da się w jakiś sposób wrócić do sezonowej? Byłbym wdzięczny za sugestie. Trochę to dziwne, że nie da się normalnie przejść całej gry od początku do końca nową postacią…

W niedziele zakończył się 27 sezon i wszystkie postacie stały się niesezonowe. W piątek o 17:00 startuje 28 sezon i wtedy będziesz mógł zacząć grę od nowa postacią sezonową :smiley:

Oczywiście, że się da. W piątek (teoretycznie) o 17:00 startuje 28 sezon, więc możesz wtedy zaczynać dowolną postacią właśnie od zera. Teraz, czyli poza sezonem, też możesz zacząć od początku. Tworzysz nową postać i grasz, co Ci przeszkadzają klamoty innej postaci w skrytce?

A ile ten sezon będzie trwał mniej więcej?

Ogólnie chciałbym też, żeby rzemieślnicy nie mieli maksymalnego poziomu i żebym nie miał kilku milionów monet na koncie. Zawsze to lepiej, jeśli się do wszystkiego dociera samemu bez pomocy :slightly_smiling_face:

Posiadane milionów golda i rzemieślnicy max poziomie to i tak znikomy procent “docierania do wszystkiego”. Endgame wymaga grindu post lvl 70. Wszystko co pre lvl 70 to “demo gry”.

OK, dzięki wszystkim za odpowiedzi.

Jeśli do tej pory grałeś tylko na serwerze europejskim, a chcesz naprawdę zacząć wszystko od początku, to możesz się przełączyć na inny region.

Tego nie wie nikt. Zwykle trwały ok. 3 miesięcy, ale ostatni prawie pół roku.