Poszukiwani kompan lub kompani do HC team =)

Cześć,
Po bardzo długiej przerwie wróciłem i szukam chętnych do wspólnego grania w trybie hardkorowym na PC.
Od razu powiem że mam swój styl grania -dość specyficzny. Nie zależy mi na szybkim taxi i leceniu na oślep i nabijaniu setek poziomów mistrzowskich. Grałem po premierze diablo w świetnym teamie który udało mi się zebrać. Graliśmy właśnie tryb HC, każdy zaczynał od prawdziwego ZERA, graliśmy w czwórkę, każdy STRASZNIE uważał,
jeden chronił drugiego, wycofywaliśmy się kiedy trzeba było,
nawet obmyślaliśmy strategie co jak zrobić żeby niemożliwe stało się możliwe, np. ktoś biegnie i odciąga przeciwnika a reszta ubija kolejnego itp. starannie selekcjonowaliśmy ekwipunek, kuliśmy przedmioty, nikt nie miał kasy więc było kombinowane co i jak zrobić, czy kupić czy zbierać, wymienialiśmy się przedmiotami a przy okazji luźne pogawędki o wszystkim i o niczym także czerpałem z tego dużą radość a im dalej zaszliśmy to napięcie i adrenalina rosły, jeden błąd i NIE ŻYJESZ koniec przygody.

Grywaliśmy różnie, zdarzało się że graliśmy dzień w dzień, zdarzało się że sporadycznie jak czas pozwolił ale bez jakiegoś nacisku że trzeba tyle i tyle, sami sobie to ustalaliśmy, tak też i teraz, pracuję mam dwójkę dzieciaków i Żonę która często chce aby to jej poświęcić ten czas kiedy dzieci już śpią także uprzedzam z góry że z tym czasem to może być różnie ale postaram się go wygospodarować.

Chciałbym przeżyć kolejną świetną przygodę z doborową ekipą =)
Jeśli znajdzie się ktoś chętny to zapraszam, piszcie

Hej,

Jak chcesz to dodaj mnie do znajomych - Jagdenzo#2127
U mnie jest podobnie jak u Ciebie, dodatkowo nie mam warunków żeby rozmawiać. Ale jak chcesz pograć czasem na luzie, jakieś zlecenia, czy szybkie rifty, to możemy się zgadać na chacie. Pozdro

Witam Panów,

Jestem dość nietypowym casualem bo… grywam także tylko w trybie HC.
Do grania mam w tygodniu zazwyczaj parę godzin w niedzielny wieczór i rzadko kiedy jakiś dzień w tygodniu. Także wieczór i także maks parę godzinek.
Z uwagi na to:

1. wiem na czym polega gra w teamie w trybie HC i z mojej strony nie ma niespodzianek pt.: ty sobie stój tutaj i giń a ja biegnę po gwiazdkę na przykład… Co oczywiste, tego samego oczekuję od funfli z teamu.
  2. gram tylko NS.
  3. gram tylko Crusem, w którego mechanikach jestem zorientowany całkiem całkiem, również dlatego, że pod terminem “czas na granie” ma miejsce czytanie poradników, solucji, przeglądanie for zatem nauka postaci innymi słowy. A że tego całkiem sporo to Crus mi się nie znudził i ciągle nie nudzi.
    Ostatnimi czasy straciłem postać główną a alias był/jest na niskim poziomie zatem teraz krok po kroku go sobie buduję. Mój paragon to 960 z kawałkiem.
    Mogę grać rifty, GR, zlecenia, możemy razem pocrafcić i pogadać na czacie na temat strategii i taktyk zatem jeśli coś to: GatitoB#2181 i z przyjemnością pohardcorzę z “ogarniętymi” graczami a nie szybkobiegaczami, co to lecą przez rift z prędkością taką, z jaką osoby nie trzymające moczu gnają w wiadome miejsce toaletą zwane hahaha :wink:
    Pozdrawiam,