Próby Żywiołów: podwójne nagrody za zlecenia

Cześć wszystkim!

W tym sezonie przygotowaliśmy dla naszej społeczności nowe wydarzenie. Już od dzisiaj, od godziny 20:00 czasu polskiego, aż do końca sezonu 21 wszystkie nagrody zdobywane w ramach zleceń zostaną podwojone! To znaczy, że za każdym razem, gdy wykonacie pełny zestaw 5 zleceń w Akcie, otrzymacie nie jeden, lecz dwa skarby horadrimów, a co za tym idzie dwa razy więcej nagród!

Należy pamiętać o kilku rzeczach:

  • Dodatkowy skarb czerpie korzyści z poziomu trudności; efekt zawsze będzie taki, jakbyście wykonali dwa razy więcej zleceń.
  • Efekt nie wpływa w żaden sposób na nagrody w skarbach horadrimów; szanse na zdobycie poszczególnych nagród nie zostały zmienione.

Efekt ten nie wpływa na skarb premiowy ze Szczeliny Wyzwań; jest to inny rodzaj skarbu.

Zajrzyjcie do naszego poradnika, gdzie znajdziecie listę przedmiotów legendarnych, które można zdobyć wyłącznie w ramach zleceń.

Ponadto informujemy, że planujemy w przyszłości wydłużyć czas trwania okresów testowych na PST poprzedzających każdy kolejny sezon. Wydłuży to nieco sezon i da społeczności aż 2 tygodnie na testowanie gry na PST. Nam zapewni z kolei dodatkowy tydzień na wdrożenie poprawek i zapoznanie się z opiniami graczy oraz ewentualne zmiany przed rozpoczęciem sezonu. Naszym celem jest w tym przypadku zgromadzenie jak największej liczby opinii i sugestii przedstawicieli naszej społeczności podczas działania PST przy jednoczesnym zapewnieniu jak najdłuższego okresu testowania zmian przed ich wprowadzeniem do gry.

Dzięki za uwagę i radosnego polowania na demony!

4 polubienia

Kiedy zacznie zaliczać rekordy GR ?

3 polubienia

Ciekawe, niezły pomysł. :slight_smile:

Mnie się nawet podoba ten pomysł, bo nie lubię robić skrzynek. Zadania są nudne, za łatwe i powtarzające się. Wiadomo, że najszybciej robić je w teamie, ale niektórzy preferują grę solo. Na początku pomyślałem sobie, że zmienili żywioły na skrzynki, ale jest dobrze, nie ma co narzekać.

gown… prawda krece w kostce amu i na 50 krecen tylko jeden stary to gdzie tu ze nie ma zmiany w kostce

1 polubienie

Czy to dotyczy tylko gry na sezonach??

Wszystko fajnie, ale krysztaly nagle zmałaly w ilosci z 9x na 3x, o tym juz nikt nie wspomnial. Co z tego ze mam po 2k rzadkich skladnikow jak ciagle mi brak kryształów na cokolwiek? Niby 2x wiecej skrzynek a nadal tyle samo mozesz zrobic.

2 polubienia