Problem z błędem 1016

Witam,
Chciałbym zgłosić, że błąd wyskakuje cały czas bez różnicy czy zrobię wszystkie rzeczy jakie polecacie i , zazwyczaj , pomagają. Od reinstalacji, wyłączenie protokołów wersji 6, bawieniu się w wierszu poleceń ipconfig itp, kompatybilność z win7, też z antywirusem, uruchomieniem 32 bitowym, ściąganie aktualizacji. Z program razer też nie ma to nic wspólnego. Niestety ale nic nie pomaga, najlepsze jest to, że tylko występuje taki problem na battle.net w każdej innej grze nie mam problemu z przerwaniem sieci, internet działa mi dobrze od 14 sezonu mi nie wyskakiwał ten błąd a nagle teraz wyrzucam bardzo dziwne. Błąd nie może leżeć po naszej stronie czy po stronie operatorów od internetu :slight_smile: dodam jeszcze ze zmiany ip przez vpn tez nie działa oraz protokół multipleksera tez nie pomaga :slight_smile:

1 polubienie

Błąd 1016 w Diablo 3 oznacza ogólne problemy z połączeniem do gry. W celu jego rozwiązania, prosimy o wypróbowanie wskazówek z tego poradnika:

To powinno pomóc w rozwiązaniu problemów z błędem 1016 i powrocie do bezproblemowej rozgrywki :slight_smile:

Czytałem na zagranicznych forach że to nic nie pomoże gra jest stara Chodzi o kod gry przychylam się do tego bo zrobiłem już wszystko co napisano i nic nie działa i nie będzie działać nie dość że skopali naszą grę to teraz nie dzaiła Odwołują do pomocy i zwalają na dostawcę hahaha No bo co mają napisać musieli by zmienić cały kod gry Oddawać kasę Diablo 2 robiła porządna ekipa tam działa wszystko do tej pory Szkoda gadać

Nie wiem czy support czyta posty czy automatycznie wkleja poradnik ktory toootalnie nic nie zmieni ale jakby bylo czytane to co napisałem to by support wiedział że nie pomaga ten poradnik… nawet robiłem więcej.

No chyba czas odinstalować grę ja już próbowałem wszystkiego nic nie działa Gram max 6 minut i 1016 i tak cały czas od miesiąca .Wychowałem się na D1 i D2 niestety D3 ciągle zawodzi nawet jak człowiek chce wrócić do gry i dać jej szanse to ciągle coś brawo Blizzard

Mi pomogl Windscribe, 3 tygodnie bez bledu 1016.
Wczoraj wylaczylem VPN by spradzic czy problem jest dalej.
% min gry i kod 1016:):slight_smile:

Mam to samo nic nie pomaga !!!