Problem z postacią

Od kilu dni mam taki problem z postacią (Barb) że podczas tornada co pewien czas postać przestaje się ruszać wizualnie nie wykonuje ruchów ale przesuwa się po ekranie i dzwięk wykonywania tornada i ataków jest, i przy wykonywaniu stąpnięcia co pewien czas zatrzymuje się (taka stop klatka) … nigdy wcześniej takiego czegoś nie było …jakieś podpowiedzi ??

Mam to samo na barbie - postać czasem po prostu stanie, mimo, że trzymam ten klawisz (osobiście mam na PPM). Myślałem, że to problem z myszką, ale nie, lagi na serverze też nic do tego nie mają. O dziwo takie rzeczy nie dzieją się od początku gry, ale jak się trochę pogra - czasem wcześniej, czasem potem. Na szczęście gram crusem, bo barb tylko do farmy, ale takie coś i tak jest wkurzające. Dalej nie wiem co jest tego przyczyną.

właśnie najgorsze jest to że to Barb się zatrzymuje elity i reszta atakują aż miło :confused:

W kostce macie kamienne ręce możliwe że to one powodują te czasowe “zawiechy”.

Kolega ma, ale ja nie mam ich (patrz barb). Poza tym to nie wygląda tak jak w przypadku Crusa, gdzie postać używa skilla, ale animacja jest strasznie wolna (mógłbyś zrobić herbatkę, a po powrocie postać by się odblokowała). Tutaj po prostu barb sobie stoi i nic nie robi, jakby dostał stuna i te przerwy są strasznie wkurzające. Sprawa jest dziwna, bo u mnie na początku gry tornadem nie było żadnego problemu, jak sobie testowałem go na niesezonie. Ale potem też zaczął świrować. Na sezonie, jak zrobiłem barba na farmę T16, to pierwsze 1-2 runy poz lecenia wszystko pięknie, a kolejny (to nawet nie był tym samym czasie, podajże na 2 dzień dopiero) już właśnie zaczął się zacinać. Więc problem leży zupełnie gdzie indziej i staramy się tylko znaleźć przyczynę :smiley:

Rękawice chyba nie robią różnicy. Ludzie grają z nimi na dużych levelach. Może macie coś ustawione na automacie?

hej mam to samo udało się to jakoś rozwiazać?

W moim przypadku ustawiłem sobie Tornado pod klawisz 1 (można też np. pod spację dać) w tym sezonie i śmiga aż miło. Wcześniej miałem na PPM i były ścinki.