Problem ze strojem klasowym

Witam przychodzę do was z pytaniem
jestem w trakcie robienie misji postępy sezonowe akt 5 mam teraz wykonać zestaw podziemia i zatrzymałem się na etapie gdzie nie mogę użyć zwoju ponieważ nie mam odpowiedniego stroju i teraz moje pytanie gdzie taki zestaw klasowy mogę zdobyć
.Pozdrawiam

Do mnie to trzeba chyba łopatologicznie bardziej :slight_smile: ) bo nie kumam za wiele gram Nekromantą i nie wiem jaki zestaw do niego zbierać mam tę kostkę i co mam rożne zółte przedmioty zamieniać na legendy aż wydorpi cały set ???

Dziękuje za pomoc ale nie wiem czy kumam :slight_smile: mam robić szczeliny zbierać kryształy i wydawać je na pancerz aż trafi się mój set ??? kolejne pytanko :slight_smile: te sety są oznaczone jakimś kolorem nazwą ?? żebym, wiedział jaki dokładnie kompletować

Spróbuje pofarmić szczeliny może uda mnie się zebrać jakiegoś seta patrzałem u kowala to jest kilka setów ale zawsze brakuje jakieś części A tak szczerze to chyba za głupi na to jestem nie wiem czy cały set się skalda z pancerza i biżuterii czy oddzielnie się składa biżuterie pogubiłem się tak naprawdę