Problemy z logowaniem, grą, czatem , komunikacją

Witam !
Chciałbym napisać to czego tutaj nie widzę a powinno się znajdować masowo ! A więc od paru dni występują problemy z logowaniem się , zapraszaniem do wspólnej gry klanowej , w samym klanie nie widać kto gra sezon a kto niesezon, nie widać postaci , problemy z zapraszaniem znajomych do gry , jedyne obejście systemu jest poprzez wejście na normalu na potyczki i tam ewentualnie zagrac w party np. klanowym . Ludzie mają wolny weekend a nie mogą sobie pograć w ulubioną grę, tymbardziej iż cały team Blizza/Diablo 3 Polska lub ktokolwiek inny nie potrafi wydać jakiegokolwiek sensownego komunikatu aby ludzie zrozumieli co się dziej !? Prosiłbym o jakiekolwiek informacje na ten temat abym mógł poinformować resztę klanowiczów

Polubienia: 12

Blizzard zrobił syf i nic z tym nie robi, wstyd!

1 polubienie

popieram blizzaird nie wiem co robi od paru dni koszmar takiego czegoś jeszcze nie było a wy nic z tym nie robicie ani jakiegoś komunikatu jeden wieki kawał weście coś oficjalnie dajcie znać kto tam pracuje jakiś kawał nie zdażyła się taka katastrofa jaka inna od kąd żyje się nie zdażyła przez jaką kolwiek firmę jaka powstała to 1 raz jak widać że firma stanowczo ignoruje użytkowników wstyt

Witam.
Obecnie występują pewne problemy z serwerami uwierzytelniajacymi. Trwają prace nad przywróceniem tej funkcjonalności.

jaja sobie robicie Raxr na ciebie padło kogoś musieli jako tarcza posłać problemy może wytumaczysz jaśniej i precyzyjniej pare dni mineło i nic a nic oficjalnie nie powiedzieliście dawaj maolat objaśnij sytuację

No cóż muszę Cię zmartwić. Nie jestem pracownikiem Blizzarda tylko graczem jak każdy z Was. Mój wpis tyczy się tylko obecnych problemów z logowaniem.

Na pozostałe problemy otrzymaliście już oficjalnie odpowiedź tutaj.

1 polubienie

nie winie cię jak mówisz to samo zmartwienie masz i ty wkońcu jesteś graczem jak my ale wstyd nic od takiej firmy po takie wpadce

Czy kogoś w Blizzardzie to obchodzi?

Blizzzzzaaard!! Ja chcem grać :sob::sob::sob::sob:!!