Problemy z uruchomieniem

Witam.

Pojawił się ostatnio problem, gdy próbuję włączyć Diablo 3, pojawia się czarny ekran i po 2-3 sekundach “Diablo 3 retail przestał działać” po czym jedyne co mogę zrobić to zamknąć program. Wykonałem wszystkie możliwe kroki znalezione w poradnikach i szukając po forum nic niestety nie pomogło. Wysłałem ticket z Dxdiag lecz odpowiedzi niestety brak, co jest niestety zrozumiałe przez aktualną sytuację.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Witaj.
Masz może jakieś oprogramowanie od Razera?

Raport Dxdiag wklej np. na http://wklejto.pl i podaj tutaj link

Cześć!

Twoje zgłoszenie do nas dotarło i otrzymałeś odpowiedź, która powinna rozwiązać problem :slight_smile:

Witam tez mam problem z uruchomieniem Diablo III wyskakuje szare okienku i powraca do pulpitu nie wiem co robic?

Tez mam ten blad pomocy

Tradycyjnie już - po “naprawach i aktualizacjach” anonsowanych przez PL sekcję Blizzard - gra nie działa, bo ktoś skutecznie zmienia ustawienia ? Wczoraj gra chodziła - dziś "jest już uruchomiona (tyle, że jej nie widać. Może czas dopuścić kompetentne osoby do działu “aktualizacji” ? To już jest nudne - po zgłoszeniu będzie, że "rozwiązaliśmy problem poprzez udzielenie pomocy (bez dodania, że uszkodziliśmy sami?). Pozdrawiam. P.S. To żenujące - D4 reklamujecie a nie potraficie utrzymać grywalności D3 na poziomie, którego oczekują użytkownicy ?