Przekształcenie przedmiotu z zestawu - czy może się wylosować przedmiot starożytny?

Dzień dobry, mam pytanie takie jak w tytule tematu - czy po użyciu przekształcenia przedmiotu z zestawu w kostce Kanaiego w rezultacie tej zmiany możemy otrzymać przedmiot legendarny starożytny lub legendarny pierwotny starożytny?

Brakuje mi materiałów do formuły " Przekucie przedmiotu legendarnego" i pomyślałem, że w ten sposób powyżej mógłbym taniej spróbować trafić coś starożytnego z zielonych zestawów.

Z góry dzięki za pomoc.

Przekształcenie przedmiotu z zestawu nie daje przedmiotów starożytnych.

Materiały potrzebne do różnych przemian w kostce zdobywa się robiąc Zlecenia.

1 polubienie

Hmm skoro w wyniku przekształcenia przedmiotu z zestawu nie można uzyskać przedmiotów starożytnych to może ktoś wie czy przy drugiej formule w kostce czyli ulepszeniu przedmiotu rzadkiego do legendarnego można uzyskać wersję starożytną?

Też byłaby to dla mnie dobra budżetowa opcja, kilka razy już tego próbowałem i dostałem zwykłe legendy, zastanawiam się czy jest jakaś choćby mała szansa na wersję starożytną :slight_smile:

Jest na to szansa, sam tak robiłem wiele razy.
Taki przedmiot możesz uzyskać z formuły nr 2 i 3 choć ta druga nie należy do tanich.

1 polubienie

Największe szanse na przedmioty naprawdę wartościowe daje gra i zabijanie przeciwników elitarnych. W Kostce Kanaiego strona 3: ulepszenie rzadkiego przedmiotu. Sprzedaż Krwawych Odłamków u Kadali. Prezenty od innych graczy.
Natomiast na stronie 4 Kostki wyraźnie napisano, na czerwono, jakie przedmioty nie pojawią się w wyniku transformacji.

1 polubienie

1234567899876543211920

1 polubienie