Przymierzam się do zakupu D3 na PS4 ale

Mam wiele pytań odnośnie właśnie Diabełka na PS4. Czy jest nadal wspierany na konsoli (w sensie czy otrzymuję aktualizację), jaki jest playerbase na konsoli i jak jest z płynnością na standardowym PS4. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

Wersja konsolowa jest opanowana przez cheaterów. Uważam, że szkoda pieniędzy o ile sam nie masz zamiaru robić tego samego.
M

Znaczy głownie chcę grać solo ale tak z ciekawości chciałem zapytać jak sobie radzi diabełek na konsoli.

Ogólnie gra sie OK na zwykłym PS4. A jeśli chodzi o cheaterów to w sezonie jest lepiej niz na PC. Brak botów, brak grania na makrach. Jedyny cheat na konsoli jest w przekuwaniu przedmiotów w kostce. W nonsezonie niestety jest pełno cheaterów na konsoli, Przedmioty z 3 dziurami na klejnoty nieziemski dps i wytrzymałość itp. Na non sezonie nie opłaca się grać. Kolesie biegaja GR150 solo w 1,5 minuty.

Na sezonie nie . Ale nie sezon owszem robią wałki ludzie(Cheaterzy)

W sumie to nie byłem jakoś mocno nastawiony pod granie Online w D3. Ale tak z ciekawości zapytam czy istnieje jakiś trading na sezonach czy coś?

Na konsoli nie ma możliwości przekazywania zdobytych przedmiotow w szonie. Co wydropisz jest twoje. Inna sprawa między swoimi postaciami wrzucasz do skrzynki i bierzesz inna postacią. Kesiek jest możliwy na sezonie exploit przedmiotow w kostce co widac w topce jak mija z tydzien sezonu a kazdy w topce ma po 8-10 pierwotnych z dobrymi statami na sobie. Ale jeszcze to tak nie przeszkadza w rozgrywce.