S28 zapraszam do gry

Jak ktoś nie ma z kim grać lub chce pogadać na discordzie podczas gry w diabełka to zapraszam.

kontakt:
discord - Sapitek#8042
klan - OstatniSezon

1 polubienie

zawołaj mnie w ostatni dzień sezonu 28.Chętnie obejrzę jak twój klan popełni niczym nieuzasadnione spektakularne zbiorowe samobójstwo.Ludzie lubio takie makabryczne rozrywki

1 polubienie

Może mi umknęło ale chyba nigdzie nie jest napisane że to ostatni sezon. Są tacy którzy “zgaszą tutaj światło” i raczej to nie nastąpi w czerwcu 2023. :grin:

2 polubienia

Jednego można być prawie pewnym - że to będzie ostatni sezon D3 przed startem D4. Wiesz - wielka migracja graczy do nowej gry, gry publiczne w D3 praktycznie nie istnieją, wiatr hula na czacie globalnym - takie tam apokaliptyczne bzdety. Może o to chodzi. :man_shrugging:t2:

Jeżeli grasz “metę” to polecam dodać społeczności w języku angielskim, najłatwiej je znaleźć i dodać szukając po słowie “rift”. Czatu ogólnego w ogóle nie włączam bo jedyna wiedza jaką stamtąd wyniosłam to jak najszybciej rozkręcić “gównoburzę” :slight_smile:

1 polubienie

Wysłałem zaproszenie na Discordzie. Szukam kogoś do wspólnej gry w S28. Zamierzam grać nekromantą pod metę.

1 polubienie