Sezon 20- do kiedy trwa?

witam,
nie grałem lat kilka i już nie pamiętam jak długo trwa sezon … Dziękuję z góry za informację :slight_smile:

Różnie, ale tak około 3-4 miesiące.

dzięki za odpowiedź:) jeszcze 1 pytanko mam… aby zdobyć nagrody sezonowe trzeba ukończyć akt II,III, i IV (tak wyczytałem w ogłoszeniach blizzarda) … czyli trzeba grać D 3 w fabule, czy wystarczyć zabić końcowych bossów w trybie przygody?

Nie trzeba robić fabuły. Za rozdziały II, III i IV dostaniesz 3 nagrody w postaci części setu, ale pamiętaj żeby otworzyć wszystkie worki tą samą postacią, bo drugi raz tej samej nagrody w sezonie nie dostaniesz. A jeśli ci zależy na zwierzaku to rób kolejne rozdziały, bo jego dostaniesz jak skończysz zadania na Strażnika.

" aby zdobyć nagrody sezonowe trzeba ukończyć akt II,III, i IV (tak wyczytałem w ogłoszeniach blizzarda)"
Widzę tu zalążek nieporozumienia. Rozdziały to zestawy działań, a nie akty. Co masz zrobić zobaczysz pod jedną z ikonek w prawym, górnym rogu ekranu.

I jeszcze jedno, bo widzę że masz postać hardkorową:

"Po ukończeniu rozdziałów II, III i IV w postępach sezonowych otrzymacie trzy Dary Haedriga. Każdy zawiera kilka elementów któregoś z waszych zestawów klasowych. W sezonie w trybie zwykłym i hardkorowym można odblokować w ten sposób łącznie tylko jeden zestaw klasowy, więc wybierajcie mądrze!

Zestaw, do którego otrzymacie elementy, zależy od klasy postaci, którą gracie w momencie otwierania Darów Haedriga. Aby otrzymać pełny zestaw, musicie otworzyć wszystkie trzy Dary tą samą postacią."

dzięki za pomoc. miłej gry:)