Sezon 21 - czyżby nowy cheat, bug albo zwykłe, kolejne partactwo Blizza

1234567899876543211920

On widnieje na tej liście chyba z dwa tygodnie. Nikt się takimi bzdetami nie zajmuje. Licealiści maja wakacje :wink:

Popieprzyło mi się z Barbem -cziterem. Cuda panie cuda

DH o którym piszesz to Rebelmind i zrobił to uczciwie pushując GRy co można było śledzić na twitch-u. Przedwczoraj zrobił ten sam wynik wudijo - pushował 2 tygodnie po 8-10 godzin dziennie nieprzerwanie przepalając ponad 5500 kluczy i to też można zobaczyć na twitch.tv
Więc to ani wałek, ani bug, ani już tym bardziej cheat.

Nie pechowy tylko obarczony zbyt dużym RNG motywu sezonowego, co akurat wudi objaśnia w swoich filmikach (przykładowo tornada które “uciekają” od mobków zamiast robić dmg, czy deszcz kwasowych meteorytów z którwgo ani jedna kulka nie trafia w moby)

2 polubienia

Odpalasz rift, wchodzisz w portal. Sprawdzasz jaka mapa. Jak zla to wychodzisz i tak w kolo panie macieju. Da rade przerobic te klucze tyle, ze wiekszosc zostaje spalona. Taka gra. XD

1 polubienie

Dokładnie, nie potrzeba 5 czy 6 min tylko sprawdzasz jaka mapa i elity jakie mają afixy.

Wchodzisz na https: //www.twitch.tv/wudijo i odpalasz filmik (retransmisję live) sprzed kilku dni - w prawym dolnym rogu ponad ilością subskrybentów wudi podaje szacunkową liczbę przepalonych kluczy.
Jak je zdobywał? Jego widownia robiła zwykłe rifty T16 i czekała z bossem na ubicie. Cały magiczny myk polegał na tym że wchodził do pt zadawał 1 hita, podnosił klucze i re-pt - robił 4 klucze co 20 sekund :slight_smile:
A o fishowaniu rifta pisali już koledzy wyżej.
Też bym nie uwierzył dopuki nie zobaczyłem (ja akurat śledziłem jego postępy live)- odpal twitcha i sam się przekonaj

Rób taką robotę dla comminity jak wudijo, to też bedziesz mial takie przywileje :slight_smile:

1 polubienie