Sezon 21 - czyżby nowy cheat, bug albo zwykłe, kolejne partactwo Blizza

Parę dni temu a więc już po tej karygodnej wpadce Blizza związanej z
sezonowym bufem do dpsu mamy kolejnego kolesia - tym razem
DHacza który zrobił GR 150.

Kolejny w rankingu jest 8 GR niżej - za duża różnica, tyle że tym razem przynajmniej jest normalna postać a nie jak tamten “barb” z DPSem na karcie postaci w okolicach 300k - obstawiałbym kolejny “wałek” - jeżeli nie wpadka Blizza to być może - tak jak w tytule tematu - bug albo cheat.

Ten sezon rzeczywiście jakiś pechowy.

On widnieje na tej liście chyba z dwa tygodnie. Nikt się takimi bzdetami nie zajmuje. Licealiści maja wakacje :wink:

On widnieje na tej liście od 25/07 - wynik zrobiony 5 minut przed północą czyli nie dwa tygodnie a pięć dni (bo to wczoraj napisałem)
ale to nie jest ważne i nie zamierzam się licytować o jakieś pierdoły.

Mnie tylko uderza czy poraża głupota czy pazerność tych cheaterów, gdybym ja złapał czy trafił na jakiś to zrobiłbym ten GR wyżej i siedział cicho a ci - pierwszy +12 a ten +8 w stosunku do drugiego w rankingu -
i to na tym poziomie to nie jest różnica pomiędzy GR 70 a GR 80 -
to świadczy o totalnej bezkarności i wypacza jakąkolwiek uczciwą rywalizację - nie ja pierwszy o tym mówię - a szkoda sobie nawet język strzępić.

temat do zamknięcia

Popieprzyło mi się z Barbem -cziterem. Cuda panie cuda

Barb to już ewidentny przykład przegięcia, koleś z taką postacią ma
ZEROWE szanse aby być w ogóle w topce a tutaj zonk on jest pierwszy “zrobił” GR 150 wykorzystując błąd Blizza.

Piszę o tym, bo mnie to w.rwia na maxa, bo mam monka w topce - można powiedzieć w ścisłej topce - wynik zrobiony uczciwie i osiągnięty ciężką orką a tutaj wyskakują sobie takie “wafle”, którzy w dużej mierze mieliby problem aby zaistnieć w ogóle w topce i
przez takie qrwy to zapewne wyleciałem już z pierwszej setki (nie sprawdzałem ostatnio).

miałem temat usunąć ale niech tam sobie wisi.

1 polubienie

DH o którym piszesz to Rebelmind i zrobił to uczciwie pushując GRy co można było śledzić na twitch-u. Przedwczoraj zrobił ten sam wynik wudijo - pushował 2 tygodnie po 8-10 godzin dziennie nieprzerwanie przepalając ponad 5500 kluczy i to też można zobaczyć na twitch.tv
Więc to ani wałek, ani bug, ani już tym bardziej cheat.

Nie pechowy tylko obarczony zbyt dużym RNG motywu sezonowego, co akurat wudi objaśnia w swoich filmikach (przykładowo tornada które “uciekają” od mobków zamiast robić dmg, czy deszcz kwasowych meteorytów z którwgo ani jedna kulka nie trafia w moby)

2lajki

Witam

to fakt - trudno podważać wynik znanych streamerów, kyórzy robią to na wizji, w tej chwili mamy trzech DHaczy, którzy zrobili GR 150 i
nie … wróży to dobrze, niestety, bo obecny DHacz staje się obok monka moją ulubioną postacią a “niestety” bo DHacz wysunął się za bardzo do przodu w stosunku do innych klas (pomijam tego nieszczęsnego sup. barba) jeżeli chodzi o rekordy GR - inne klasy są
o około 8 do wręcz kilkunastu GR niżej i zawsze to prowadziło do
“balansu” postaci a w wykonaniu BLizza to nie zboostowanie innych klas a znerfienie tej która wysunęła się za bardzo do przodu - obym się mylił.

pozdrawiam

edyt.

nie ma możliwości przerobienia 5.5K kluczy przez dwa tygodnie, chyba, że po wejściu do GR i zobaczenia jaki to GR - wychodzi z gry do menu i powrót (bo tak się robi rekordy) a gdyby chciał te GRy robić, to 5-6 minut na GR to minimum czyli na godzinę niech to będzie 10 a na 10 godzin 100, 10 dni to 1000 a dwa tygodnie mjaą dni 14 czyli 1400 a nie 5500 aby to przejść potrzebowałby niemal 2 miesięcy i to przy założeniu, że te klucze po prostu ma.

ale to tylko taka dygresja.

1 polubienie

Odpalasz rift, wchodzisz w portal. Sprawdzasz jaka mapa. Jak zla to wychodzisz i tak w kolo panie macieju. Da rade przerobic te klucze tyle, ze wiekszosc zostaje spalona. Taka gra. XD

1 polubienie

Dokładnie, nie potrzeba 5 czy 6 min tylko sprawdzasz jaka mapa i elity jakie mają afixy.

Witam

Ok
przeliczmy jeszcze raz - nie wiem skąd kolega wziął te 5.5K kluczy ale nie ważne, załóżmy że tyle “zużył”

Czas na ich zdobycie rift daje zwykle 4 klucze z setem 8 ale to i tak oznacza wejść na zwykły rift w wariancie (4 klucze za strażnika) grubo ponad 1K wejść zaś w waraancie (8 kluczy)około 700 wejść.
Zwykły rift to około 3 minut, można robić poniżej 2 minut ale bez przesady trafi się od czasu do czasu tak jak i rifty na które “tracimy” 5 czy 6 minut

i to jest tylko ich zdobycie - nawet nie chce mi się liczyć ile dni na to stracimy z tych dwóch tygodni grając te 8-10 godzin dziennie.

OK mamy klucze
wchodzimy - nie taki GR wychodzimy, ponownie wchodzimy wydaje mi się, ze minuta to mało, bardziej prawdopodobne są tutaj dwie minuty i tak spalamy kilka, kilkanaście kluczy ale któryś GR robimy i wtedy lecimy i wtedy tracimy 15 minut a to mało, bo rekord zrobił raz a ile tych “straconych” GRów gdzie zabrakło tych sekund do zrobienia rekordu a to oznacza że stracił tych 15 czy 16 minut.

nawet gdyby te klucze palił za każdym razem, bez robienia GRów
to 5.5k kluczy spalał by przez tydzień – zależy czy zmieścił by się w półtorej minucie czy w dwóch + czas zmarnowany na ich zdobycie i oczywiście no w końcu jakieś GRy robił, no bo musiał w końcu zrobił ten rekord

i to wszystko codziennie przez dwa tygodnie, bez jedzenia , siusiu itp 10 godzin “palenia” gumy - nie jest to realne
kolega “strzelił z pietruszki” podając liczbę 5.5 K bardziej realna jest liczba i tak duża ale mniejsza - powiedzmy o połowę.

Ale to nieistotne dywagacje czy 2K czy 5K - no 5.5 możliwe w teorii, bo w praktyce :rofl:

pozdrawiam

Wchodzisz na https: //www.twitch.tv/wudijo i odpalasz filmik (retransmisję live) sprzed kilku dni - w prawym dolnym rogu ponad ilością subskrybentów wudi podaje szacunkową liczbę przepalonych kluczy.
Jak je zdobywał? Jego widownia robiła zwykłe rifty T16 i czekała z bossem na ubicie. Cały magiczny myk polegał na tym że wchodził do pt zadawał 1 hita, podnosił klucze i re-pt - robił 4 klucze co 20 sekund :slight_smile:
A o fishowaniu rifta pisali już koledzy wyżej.
Też bym nie uwierzył dopuki nie zobaczyłem (ja akurat śledziłem jego postępy live)- odpal twitcha i sam się przekonaj

Witam

W takim układzie, to rzeczywiście oszczędza dni na zdobywanie kluczy i może polować na te dwie czy trzy lokacje na które wchodzimy po rekord i nie tracić czasu na sprawdzanie, powiedzmy niepewnych GRów, bo są takie lokację, które mogą być dobre ale i też mogą być złe ja sprawdzam je praktycznie zawsze a on może je sobie spokojnie darować, bo klucze robią za niego kolesie.

Kiedyś takie myki robiono z GRami team robił progress po czym wychodził z GR - koleś wskakiwał zaliczał Bossa i miał to zaliczone jako ranking solo - Blizz to poprawił ( a przynajmniej mam taką nadzieję :slightly_smiling_face:).

a wracając do wudijo - jest to forma dopingu, która daje przewagę nad innymi graczami, no bez dwóch zdań - nie traci czasu na niepewne GRy, nie traci czasu na rifty po klucze - wchodzi tylko na te GRy, które stwarzają szansę na rekord - komfortowa sytuacja ale to trzeba się nazywać wudijo aby taką mieć :grinning:

pozdrawiam

Rób taką robotę dla comminity jak wudijo, to też bedziesz mial takie przywileje :slight_smile:

1 polubienie