Sezon 21 - czyli jak blizzard dodał próbę zywiołu i zapomniał jej zoptymalizować

do jasnej cholery jak dodajecie ten masowy efekt AOE próby żywiołu do sezonu 21 to czemu żaden dev tego nie przetestuje, posiadam sprzęt z wysokiej póły ze świeżą instalacją d3 ,windows i sterownikami , i tnie niemiłosiernie za każdym razem jak się te efekty odpalają , naprawcie to albo zróbcie tego jakąś optymalizacje… i to nie jest problem po mojej stronie … ps, jak mi tu jakiś mirek zacznie pisać ze mam klienta 64bit ustawionego zamiast 32bit albo ze mam trojany , albo internet z castoramy itp to odrazu blache w durny łeb zapale:)

Testowałem to cudo na PST i teraz też gram. Mnie się nie dzieje nic z tymi efektami, ale za to gra wiesza się 1 raz na 3-4, gdy wchodzę do gry z drużyną, dołączam do drużyny. Wiesza się tak “solidnie”, że tylko reset komputera pomaga.

Bez rozpisywania napiszę że mam to samo.

Nie mam żadnych wyżej wymienionych problemów. Może zaznaczenie opcji “Mało efektów” w opcjach grafiki przyniesie wam jakąś poprawę?

Musisz wyczyścić ciasteczka w przeglądarce, ustawić odpalanie gry w trybie zgodności z Win 3.1.1. i użyć kodu na internety z Bravo GIRL
Mam nadzieję że pomogło
Pozdrawiam
Mirosław
:rofl:

… a na serio NIE MAM ŻADNYCH PROBLEMÓW z efektami z bieżącego buildu gry. Wszystko działa płynnie …
… przynajmniej na HC !!! :slight_smile:

Mam to samo, co jakiś czas gra się wiesza i tylko reset nawet jak menadżer zadań uda się uruchomić to zwiecha przysłania wszystko i nie da się procesu zabić.

Ufff, dobrze, że mam kompa średniej klasy i neta z biedronki :upside_down_face: :upside_down_face: bo nic mi nie laguje :crazy_face: