Sezon 21 - krótka ocena mocy żywiołów

Niby podczas sezonu 21 bohater co 90 sek. wyzwala moc jednego z żywiołów… No, niezupełnie. Nie wyzwala. To się odbywa automatycznie i gracz nie ma na ten efekt żadnego wpływu. Moc żywiołów działa nawet w mieście. Ale po kilku dniach gry na sezonie 21 z przykrością stwierdzam, że (pomijając sam początek gry) moc żywiołów raczej przeszkadza niż pomaga Jego siła niszcząca jest stosunkowo niewielka, ale za to powoduje realne problemy z widocznością.
A jak Wy oceniacie ten pomysł?

2 polubienia

Moce się stackują. Przy odpowiedniej ilości stacków, można w kilka sekund zabić strażnika na GR150.

Pewnie można, ale przecież nie będę biegał wkoło strażnika, czekając na moc żywiołu.Jeśli nie jestem w stanie ubić go posiadanymi broniami/zdolnościami, to mocą żywiołów też nie dam rady.

1 polubienie

Z tłem jest problem - np ciemnieje w jasnej lokacji i boję się iśc dalej bo DH choć nowy set jest mocny to przeżywalnośc…szkoda słów,papier

Byłem w tym sezonie w Kaprysowie. Czarne chmurki, niby uśmiechnięte, ale tego nie widać, robią wrażenie dość koszmarne. I tak to wygląda, gdy trwa moc żywiołu. :frowning:

Dorsaj, pomoc żywiołów jest kolosalna, to tylko dzięki niej zawodnicy z paragonem ok.2000 mogą w 4p robić w tak krótkich czasach GR150. Nie urodził się jeszcze taki BK, który bossa na GR150, z paragonem ok. 2000 utłukł by krócej niż w dwie godziny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Trzeba tylko zrozumieć jej mechanizm i nauczyć się ją wykorzystywać. Mowa oczywiście o zabawie teamowej.

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Solo też nie jest bez znaczenia, jedynie pomiędzy jej (tejże mocy) występowaniem trzeba natłuc morze trashu. No i w odróżnieniu od teamowej zabawy nie ma możliwości przekazania stacków.

Nie no, te 300 to jest standard pomiędzy żywiołami. Gram solo LoN Nekrem pod kosę (to naprawdę istny trashkiller). Oczywiście, trafiają się i GRy gdzie jest uboguchno w trash wtedy oczywiście nawet tych 300 się nie osiągnie. I niestety żywioł żywiołowi nie równy. Chyba najefektywniejszy jest ten płomień diablo, bo jest przynajmniej kierowalny i porusza się wraz z grającym.

Najwięcej udało mi się nastakować chyba coś 429 ale to było na barbapapie na T16, jakieś klucze chyba. Czy jest jakiś limit ? Nie wiem.

I tak zgoda, przy solówkach znaczenie jest znacznie mniejsze w porównaniu z grą teamową (praktycznie 99% czasu tak gram, coś tam 117 solo sobie poleciałem dla sprawdzenia buildu i to tyle).

Pozdrawiam
Grzegorz

To może podpowiesz, jak wykorzystywać losowe działanie żywiołów? Bo praktyka pokazuje, że wcale nie uruchamiają się co określony czas. Robiłem całą szczelinę, a nie zaczęła działać żadna z tych mocy. Odpaliła dopiero już w mieście. No, komedia!

Moc Żywiołów - przeszkadza bardziej.