Sezon 23 Konsola problem

Witajcie
Mam mały problem nie pokazuje mi wogule sezonu 23 na konsoli grę mam zaktualizowaną do naj nowszej prubowalem robić restart i nic to nie daje ani gry ani konsoli co robić

Mam to samo, czyli po prostu jeszcze nie wystartował sezon na konsoli. Podejrzewam że wystarczy trochę cierpliwości.

Miejmy nadzieje tylko że jest to trochę niefer co do graczy konsolowych ponieważ gracze PC już leveluja swoje postacie a my dopiero zaczniemy

Ale to nie ważne, pc i tak nie ma nic wspólnego z konsolami, my mamy osobne rankingi. Oczywiscie w wersji konsolowej brakuje mi tylko systemu gildii do pełni szczęścia, nie mam z kim grać, a samemu zrobię co mam zrobić w tydzień i znów gra idzie na te kilka miesięcy w odstawkę.
PS. Na czym grasz?

1 polubienie

A tęgo akurat nie wiedziałem co prawda to prawda też bym z kims polatał zawszę raźniej w grupie no i lepsza zabawa a gram na PS5

Mój PSN Barthin jak by co. Dziś już pewnie nie pogram, ale jutro będę przed południem.

Dajcie znać jak ruszy :smiley: na forum szybciej zobaczę

Spoko nie ma problemu ja będę dostępny jutro ale będę dostępny po południu jak coś to się spiszemy najlepiej by było jak ci pasuje pod wieczór np 18/19 dla mnie najlepiej

Jutro koło 13 chyba ruszy

po co pisać, że wystartuje wszędzie, skoro nie wszędzie… zresztą na PC grałem sobie spokojnie hardcorem, nagle wywaliło mnie z serwera - i Yup! postać nie zyje.

Jest już dawajcie możecie wbijać :wink:wystartował między 1/2 w nocy

Ponury, jaki masz PSN?

Mój PSN to mefisto666mg ja ci wysłałem zapro