Sezon 23 - zakładki

Cześć. Mam pytanie odnośnie zakładek możliwych do zdobycia z nagród w sezonie 23. Wg mnie była dość wyraźna informacja, że można zdobyć pięć. Skończyłem wszystkie zadania w sezonie i mam max 9 zakładek w skrzynce (czyli doszła mi tylko jedna), zarówno w sezonie jak i niesezonie. Ktoś się orientuje czy to jest jakiś błąd, czy ta zapowiadana nagroda to jakiś fake?

Witam. Zakładkę z sezonu można dostać jedną. Tamto zdanie jest dość specyficznie złożone :slight_smile: I od razu mówię, maksymalnie można mieć ich 13.

1 polubienie

To niefajnie bo z
" Jeśli niestrudzenie mordowaliście demony i w każdym sezonie osiągnęliście tytuł Zdobywcy, zgromadziliście kilka dodatkowych zakładek skrytki. Teraz za wykonywanie w sezonie zadań w ramach tytułu Zdobywcy będziecie zdobywać po jednej dodatkowej zakładce. Możecie otrzymać ich maksymalnie pięć" raczej dość jasno wynika, że można zdobyć pięć a nie jedną i jeśli jest inaczej to bardzo mocno wprowadza to w błąd

dziękuje za odpowiedź

Wszystko wyraźnie napisane - raz zaliczysz tytuł Zdobywcy - odblokujesz jedną dodatkową zakładkę. Pięć razy odblokujesz Zdobywcę - w pięciu różnych sezonach - odblokujesz pięć (i nie więcej) dodatkowych zakładek.

1 polubienie