Sezon 24 - Eteryczne Wspomnienia - Zapowiedź

Sezon 24 - Eteryczne Wspomnienia - Zapowiedź

Sezon 24 rozpocznie się 23 lipca! Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej o przedmiotach eterycznych oraz zmianach balansu gry w aktualizacji 2.7.1!

Wyświetl cały artykuł

1 polubienie

Zapowiada się ciekawie. :slight_smile:

Witam jak zwykle Polskie tłumaczenie się nie popisało i jest błąd.
pogrubiony tekst jest to błąd w tłumaczeniu
pozdrawiam.
GL HF powodzenia w sezonie

Przedmioty eteryczne są przypisane do konta gracza. Mogą się one znaleźć wyłącznie wśród łupów upuszczanych przez potwory, w skrzyniach oraz w obiektach zniszczalnych, ale do ich pojawienia się wymagana jest postać poziomu 70.

Ethereals are account bound and can only be dropped by monsters, chests, and destructibles, but do not require your character to be level 70 to drop. Ethereals cannot be acquired through Kanai’s Cube or from Kadala.

Az wrócę do D3 na ten sezon, lubię takie fixy na koniec testów które robią sezon pod monka. LoD WoL to jest inna liga top na wszystkie możliwe scenariusze i tak to ja mogę grac.

No i dobrze ze bronie eteryczne beda tylko na sezonie , bo wtedy jest cos wyjatkowego co jest tylko dostepne na sezonie a wiec warto go zagrac.

Bon spear dostaje nerfa z 10k do 6k bo wiadomo monk wskakuje na jego miejsce a normalne u bliza ze nie zostawia builda z wczesnieszej mety musza go zniszczyc i na jego miejsce wprowadzic nowy zeby gracza w glowie sie nie popieprzylo i mieli do wyboru max 4 grywalne buildy nie wiem skad taka polityka firmy? ps naprawde nie kumacie ze nerf niszczy wczesniejsze grywalne buildy i wprowadzacie nowe na sile bez wyboru dla gracza czy woli stary ktorym lepiej mu sie gralo, pozbawiacie go wyboru i zmuszacie do grania nowym buildem lub innymi 3 dostepnymi w grze, 20 lat diablo i 4 buildy grywalne w grze na 60 setow smieci lecocych na wszystkie strony , to moze sciagnijcie z dropa sety smieci bo po co one komu jezli nie ma mety pod nie , a jak robicie nowa build to tak go zmieniacie ze nawet jak ktos go dropnal wczesniej to nie zmienia sie parametry na nim i moze go wyrzucic, wiec po co te bezurzyteczne sety leca z potworow zeby bylo wiecej lagow?

@Reaper czy ty mnie chcesz uczyć grac monkiem? to ja mogę ciebie uczyć, obudź się bo chyba przespałeś patch notes, WoL Lod to będzie najsilniejszy bulid S24 już to każdy wie i nic tego obecnie nie zmieni no chyba ze blizzard cofnie zmianę na rabid striku bo to ona dala nieziemski boost do tego bulidu, cala reszta to się może schować skoro bulid będzie w każdej mecie grany i w 4 i na speed na wszystkim, zainteresuj się może Maxrollem i trochę poczytaj co jest grane.

Tylko jakoś nie doczytałem, że sezon 23 kończy się 18 lipca, więc komunikat, że koniec będzie za 15 minut, trochę mnie zaskoczył. :slight_smile:

Powtórzę ci to jeszcze raz zacznij korzystać z info z maxroll i oglądaj sobie topowych graczy zamiast pisać byle co co jest totalnie niezgodne z prawda potwierdza to to ze napisałeś

Lod Wol to jest bulid bez setu a źródłem naszego dmg jest pet to jest poprawna definicja

Pozwól ze jednak cie nauczę gdyby nie było tej bliskiej odległości to bulid byłbym właśnie martwy, to dzięki temu ma to wszystko sens wiedziałbyś to gdybyś poczytał sobie maxrolla.
To ze mamy Tzo nie znaczy ze gramy tym jak typowym dzwonkiem, to tylko usuwa teleportacje z dzwonka i daje duży addatywny boost do skilla ale my nie gramy tym ze walimy dzwonkiem z daleka my chcemy właśnie być blisko mobów aby sprocowac karwasze i dostać 200% boost do dmg na odległość nie miałbyś tego bosta bo nikogo byś nie trafiał z cyklonu to tak działa zei w całym setupie się nie gra wiec odległość ponownie nie ma znaczenia to jest pet bulid wiec gra sie pet gema

Najwazniejsze info
The clone is considered a Mystic Ally. It gets buffed by Enforcer, The Crudest Boots and Bindings of the Lesser Gods, but not Mystic Ally damage.

Ty udajesz czy naprawdę nie rozumiesz?
Nikogo nie obchodzi NS to logiczne ze inna jest lepsza na Ns bo gra z shenlogami na sezonie będzie grała bez nich, bo eternal da jej ciut więcej niż shenlongi ale ciut więcej, zaś LoD WoL dostaje gigatyczny buff z tytulu eternali ale to ty tu przyjdziesz i napiszesz sry bylem w błędzie nie ja, bo to Lod WoL będzie dominował caly sezon w tabeli u monka.

Czy ty kiedykolwiek czytałeś coś albo oglądałeś pro graczy? cala elita graczy d3 jest zachwycona Lod Wolem a ty mi piszesz ze nikt nie zawracam sobie tym głowy, czy ty masz chociaż świadomość jakie pierdoły piszesz bez sprawdzenia co tak naprawdę się dzieje?

Jak sprawdzasz tabele to rób to poprawnie.
Kika zrobił 150 inna owszem mając 9,3k paragonów i wszędzie kalesony +750
Dibba zrobił 141 LoD wol mając 8,1k paragonow bez żadnych kalesonów czyli porównując do kiki byl jakieś - 10k main stata i jego Rabid strike nie jest nawet antykiem, wiec tu tez dmg stracił

Nawet głupi się orientuje co jest lepsze i co będzie lepsze na sezonie, bo o to tu biega
Z mojej strony dyskusja się kończy, bo za każdy razem udowadniam ci ze jesteś w błędzie ale tego nie rozumiesz bo brakuje ci informacji, poczytaj trochę to może wrócimy do dyskusji.