Sezon 24 rzeź 1016 11.08

mija 3 tydzień sezonu a ja buduję postać czwarty raz.Jeżeli rozłączenie zgłasza na czacie równocześnie kilka osób,nie fisiujcie mi tu znowu że to wina mojego biednego sprzętu.Tracę postaci HC,mój czas i nerwy z winy nieudolności technicznej blizzarda i niczego więcej,Pewnie w desperacji powinienem sie domagać przywrócenia zwłok ale nie jestem znanym patostreamerem z jutuba w końcu.Po prostu weźcie się i to naprawcie.Ale to już! xD

Popieram w 100%! Ogarnijcie się!

Dwudziesty czwarty sezon w D3 trwa w najlepsze i od dwudziestu czterech sezonów co sezon te same posty - zabiło mi postać na HC … bla bla bla.
Ludzie ogarnijcie się. Skoro coś nie działa od pięciu lat i w każdym sezonie jest po 200 takich postów to myślicie, że coś się zmieni? … i to na lepsze?
Po to przy zakładaniu postaci na HC jest informacja - “nie ważne z jakiego powodu Twoja postać padnie - mamy to w pompie. Blizz”.
Zaakceptujcie to, że wasza postać na HC jest już martwa w trakcie zakładania - a to ile jej się uda ugrać to tylko kwestia RNG, czy lag / dc nastąpi prędzej czy później.
Nie godzicie się na takie warunki grania jakie panują na HC to po co się tu pchacie? Wracajcie na pussycore.

Edit
Trzymam kciuki za D2R … przynajmniej w D3 zrobi się luźniej :stuck_out_tongue_winking_eye:

Żałosne,Ty mnie będziesz wyrzucał z hardkora na soft czy do D2?Do zbierania kulek bym Cię nie wziął z Twoimi wynikami panie ekspercie.Chcesz to traktuj lagi i błędy jako część rozgrywki ale ja nie będę udawał że to wina mojego sprzętu i neta.

O nie, straciłem życiową szansę na dołączenie do takiego prosa do pt … mój świat właśnie legł w gruzach. :scream:

… właśnie dlatego latam solo i mam niskie wyniki - żeby takiego jojczenia nie słuchać, że komuś postać na HC padła. Co z tego że “TY masz wyniki” skoro mentalnie nie radzisz sobie z tym trybem jak i z ujowymi serwerami blizza. Co do tego drugiego to czego oczekujesz po swoim poście - że wszystko naprawią i gra będzie śmigać w 150 fps i 3 pinga? Oceniając najnowsze doniesienia Blizz stoi nad krawędzią przepaści i już nigdy D3 nie będzie ruszać poza zmianami cyferek w setach. Wyjmij rękę z nocnika i zacznij być realistą - lagi, freezy, dc i 1024 już nigdy nie zniknie a wręcz przeciwnie będzie tego coraz więcej.
… chyba że po prostu chciałeś się wypłakać i czekasz na paczkę chusteczek - sorry ja Ci jej nie podam :rofl:
Wielu paragonów życzę panie profesjonalny graczu Diablo 3

i dziekuję bardzo,lepsze sarkastyczne życzenia niż próba segregacji kto się nadaje do HC kto nie :wink:.Wrócę do jojczenia tylko,pisałes że co sezon jojczy tu 200 osób,niechby każda glośno powiedziała że nie wyda więcej pieniędzy na nieprofesjonalną firmę może komuś by się żaróweczka zapaliła.Zobacz jak się zachowują koreańczycy i dlaczego na serwer Azja blizz chucha i dmucha.Ale nie,lepszy syndrom sztokholmski,dzienniczek małego masochisty - moja wina,nic się nie zmieni,tak musi być.I sprostowanko - z trybem sobie radzę,jak zgryźliwie zresztą w innym miejscu zauwazyłeś,męczy mnie niezależne ode mnie tracenie czasu.I…też gram solo,jakby co.Celowego osiągania przez Ciebie niskich wyników sorry ale nie kupuję :grinning: Pozdrawiam,powodzenia

20 MILIONÓW GRACZY UCIEKŁO z WOW-a (caps celowy) i jakoś nikomu w Blizzie żaróweczka się nie zapaliła. Jedyne co robią to usuwają z miast NPC z nazwiskami osób powiązanych z różnymi aferami (np. pan Afrasiabi)

Bo D3 w azji jest grą darmową z ItemShopem i absolutnie każdy potwierdzi tezę, że gry z IS zarabiają wielokrotnie więcej niż gry B2P za które płaci się raz + ewentualny dodatek. Podam Ci przykład WoWa i jednego jego klona RunesOfMag… który jest F2P + IS (który po 10 latach de facto jest już martwy z uwagi na uwaga uwaga - koszty grania) Za WoWa płacisz za każdy dodatek + abonament i cały content masz do dyspozycji. W RoMku wymaksowanie JEDNEGO itemu (statowanie+plusowanie+tierowanie+wiercenie+gemy) to spokojnie koszt ROKU grania w WoWa … a tych itemów musisz zrobić 15 :grinning: (a w mojej prywatnej opinii RoMek bił WoWa na głowę pod każdym aspektem)
… i ciekawe dlaczego D:Immortal będzie miało IS

To nie tak, że CELOWO mam niskie wyniki - chciałbym mieć jak najlepsze ale gram solo i dla zabawy. Spuszczałem się w podstawce gdzie nabiłem z 5k godzin, ograłem wszystkie możliwe buildy i zajrzałem w każdy zakamarek gry. Teraz już mi się nie chce. Polatam z 3-4 tygodnie dobije do jakiegoś gr100-110 HC SSF (para 900-1100) i wakacje … w innych grach

I to też nie tak

Również chciałbym żeby gra działała jak najlepiej. Sobie i wszystkim graczom tego życzę, jednak zobacz na to forum - z 90% wiadomości to w kółko to samo - zabiło mi postać na HC, a pozostałe 10% to “szukam graczy” i to najczęściej na konsolach. Już nie ma poradników, pytań o achievmenty, luźnych gadek o pupie maryny … im głębiej w las tym mroczniejsze czasy się rysują.

Edytka bo zapomniałem

Wiem - 70% czasu ugrałem szamanem którego już nikt nie kocha i nikt go w party nie chce widzieć. I pomimo, że wszyscy mają parcie na WYNIKI, ja nie zapomniałem o najważniejszym - gry powstały do dostarczania rozrywki, a nie do frustrowania się że ktoś zrobił głębszy GR czy wbił wyższy paragon.

piorun jak zawsze,szczerze:) ,problem stoi w aplikacji Acti…on,tak jak google,jak allegro i bitcoin,wszystko się zmienia,trzeba się przystosować