Szkoda działu, gry i czasu

Jeśli chodzi o dział pomocy technicznej tego żałosnego forum, to uważam, że jest on całkowicie zbędny. Podobnie jak równie żałosna gra, której to forum dotyczy. Byłem zwolennikiem D3 jak i całej serii, ale koniec z tym, a oto powody:
  • optymalizacja kodu jest na tak wysokim poziomie, że płomienie ogarniają moją kartę graficzną (gdy tymczasem na takim przykładowo “Dzikim gonie” nie przekracza 50 stopni przy full detalach na najwyższej rozdzielczości) - przypadek?
  • super efekty specjalne, zapierające dech w piersiach (prawdopodobna przyczyna tak krytycznego obciążenia kart graficznych) polegające na cyklicznym rozjaśnianiu ekranu lub jego zaciemnieniu, aż do całkowitego zamazania widoku, co ma…nie wiem, symbolizować pory dnia (?!) czy coś jeszcze bardziej durnego
  • żeby dopełnić goryczy, a tym samym uznać jakże znojny trud uzyskania takich efektów, programiści (te niedobitki, które pozostały ze starej ekipy…mają obowiązkowy staż po szkole?) od kilku dobrych lat szkodzenia ingerencją w ulepszanie całkiem dobrego kodu, uzyskali mistrzowską formę w zawieszaniu się gry, albo w ogóle możliwości jej uruchomienia, zerwanych połączeń, czy dziesiątek innych błędów.
    Dział techniczny, tak? Nie wiem, jaki cel ma obrzydzanie wiernym graczom wizerunku tak znakomitej serii, a właściwie jej 3 części…żeby, nie grać? Toż jest na to o wiele tańszy i prostszy sposób. Po prostu rozpuścić tę niedouczoną brać koderską do domów (nie trzeba im płacić złamanego grosza za babranie się w kodzie) a samą grę uznać za projekt zakończony i zamknąć serwery.
1 polubienie

Alternatywnie, można też zorganizować pliki z informacją o systemie i zgłosić się z nimi do działu pomocy, opisując cały problem. Proponujemy rozważyć tę opcję.