UWAGA! (Kod 1016)

“Wystąpił problem podczas inicjalizacji poziomu prywatności drużyny. Jeśli sytuacja się nie zmieni, wyloguj się i zaloguj ponownie. (Kod 1016)” ktoś wie jak z tym walczyć czy to wina serwerów czy moja? bo tylko w tej grze tak mam zaraz po zalogowaniu lub zwykłe 1016 podczas gry…

Witaj.
Błąd ten jest ogólnym określeniem problemów z połączeniem.
Wielu graczy ma z tym problem, niektórzy dość często, inni sporadycznie a jeszcze inni wcale. Z tego co widziałem nie ma na to jednego uniwersalnego rozwiązania.

Możesz spróbować zastosować porady w artykule dotyczącym problemów z połaczeniem. Jakiś czas temu pojawiła się tutaj na forum informacja od kilku graczy, że zamiana adresacji IP na IPv4 po stronie operatora rozwiązała sprawę (z tego co pamiętam chodziło o UPC)

Możesz również spróbować uruchomić grę w wersji 32-bitowej (Aplikacja Blizzard>Ustawienia>Ustawienia gry)

Masz oprogramowanie od Razera? Jeśli tak to można spróbować je czasowo odinstalować.

Niektórzy od miesiąca nie mogą w ogóle grać, bo problem pojawia się notorycznie. Jeszcze inni nie mają Windowsa, a problem owszem. Czasem, dla atrakcji, zanim wpadnie 1016 jest 3006.

Reinstalowałam diablo i battleneta,wymieniłam kabel od internetu,zaktualizowałam sterowniki,ustawiłam tryb zgodności na win 7,ustawiłam 32 bity,odinstalowałam antywirusa, wyłączyłam PV6

" * Zamknij Diablo 3

  • Wyszukaj „Wiersz polecenia”, wpisując go w menu Start. Kliknij prawym przyciskiem myszy pierwszy wpis, który pojawi się jako wynik wyszukiwania i wybierz „Uruchom jako administrator”.
  • Wpisz: ipconfig / flushdns naciśnij enter
  • Wpisz: ipconfig / release naciśnij enter
  • Wpisz: ipconfig / release6 naciśnij enter
  • Wpisz: ipconfig / renew naciśnij enter
  • Otwórz Diablo 3" również nie działa