WD Mandunugu's set

Czy ten set ma sie pojawic w sezonie 20?
Od diablo odpoczywalem dlugo… Ale brak czasu sklonil mnie do “popykania” ale tym razem na konsoli (xbox one).
Gram od nowa i szok bo od kadali dostalem “spodnie przyszlosci” albo jiz nie ogarniam diabllo ;D
Ktos mial podobnie?

[https://images92.fotosik.pl/327/a5976ab795ab1e89med.jpg](https://images92.fotosik.pl/327/a5976ab795ab1e89med.jpg)

Set jest z aktualizacji, która pojawiła się dzisiaj.

1 polubienie

Jeżeli masz na myśli set Regalii to tak pojawił się już od ostatniej aktualki i mamy do dyspozycji 3 nowe sety (dodatkowo wizz i barab),
Trochę się szykowałem na szamana, bo długo nim nie grałem ale te ostatnie “osiągnięcia” tego setu na PTR raczej skutecznie zniechęcają do gry tym setem jedynie chyba dla sportu, bo np. wizem robili GR 145 czy nawet 147 a z podobnym paragonem szamanem ledwo wyciągali 120 jeden gracz zaliczył 125 - no wtedy kiedy to sprawdzałem - przepaść to za delikatne słowo aby to porównać - katastrofa, to bardziej odpowiednie słowo.

W tej ostatniej aktualce widać, ze wizz dostał nerfa a WD trochę
go tam zboostowano ale jak to zwykle jest -zwiększono
nominalnie obrażenia ale zmniejszono premie za regen many, który bezpośrednio wpływa na te obrażenia czyli takie “bicie kotka za pomocą młotka” tu zwiększymy ale tam zmniejszymy a efekt
dopiero sprawdzimy w marcu kiedy te sety będą dostępne - jeżeli
ta “katastrofa” w różnicy zadawanego dpsu się utrzyma to jaki jest sens gry WD? - skoro takim monkiem będę sobie biegał GRy 120 po 3-4 minuty a dla WD to będzie szczyt możliwości - chaaa.

pozdrawiam

edyt.

nie udało mi się sklecić w kostce nawet całego setu dla WD aby sprawdzić jak sobie radzi a poszło ponad 5K oddechów - chaa - jutro farma oddechów i kompletowanie dalej i + broń i mojo jeszcze przecież.

a i GR 147 zrobione dzisiaj, co prawda przez jednego z tych dyżurnych booterów - no ale jest i 142 czy 143 też jest - może i tym się da grać ale najpierw trzeba to zebrać do kupy

Testuje to na HC ( nie ptr) wersja konsolowa. Idzie tym grac daje duzo frajdy. Czy rekordy zrobi nie powiem bo nie sprawdzalem i sie nie znam na tyle :smiley:. Niestety od prawdopobnie niedzieli nie dziala pasywka “prawo smierci” co uniemozliwia gre :smiley: powodzenia w sezonie.