Wystąpił problem podczas łączenia z usługami blizzarda (Kod 1)

Przy logowaniu wyskakuje taki komunikat

"Wystąpił problem podczas łączenia z usługami blizzarda. Jeśli sytuacja sie nie zmieni odwiedź naszą stronę na temat bla bla bla (Kod 1).

około tygodnia wcześniej było to samo ale coś naprawiliście i następnego dnia było ok. Problem się powtórzył.

Pomocy.

1 polubienie

Witaj GRZES.

Zacznij proszę od wykonania tych kroków, powinny one pomóc w rozwiązaniu problemu (zaawansowane również):

Pozdrawiam.

Mam ten sam problem, niestety sugerowane kroki nie pomogły…

U mnie też występuje, powyższe kroki nie działają.
Możecie coś z tym zrobić???

Mam kompa za 10k (mega dobrego i mega nowego) + monitor 144hz i windę Pro10tkę i nie mogę odpalić gry w 64bitach…

Naprawicie to???

I co ? Bez żadnej pomocy, bez odpowiedzi?
Blizzard nie może sobie poradzić z problemem ? ;/

Witajcie.

Przykro mi, że dalej nie możecie się połączyć z grą, niestety nie jest to coś, co możemy naprawić z naszej strony, gdyż obecnie serwery Diablo 3 działają poprawnie.

Stwórzcie więc proszę Msinfo, jak zostało to opisane tutaj:

Następnie wklej zawartość pliku na stronę typu https://pastebin.com i podaj nam proszę link (aby móc dodać link, zaznacz go i z górnego panelu wybierz opcję “Tekst formatowany”)

Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, co może powodować taki problem.

Podajcie też proszę jaka wersja gry oraz aplikacji jest u was obecnie zainstalowana na komputerze (wersja gry jest podana obok przycisku “GRAJ”, natomiast wersję aplikacji można sprawdzić, klikając na logo Blizzard w lewym górnym rogu aplikacji i wchodząc w ustawienia ).

Pozdrawiam.

Niestety serwery Blizzarda nie działają poprawnie, dalej jest problem z zapraszaniem, powtarzające się lagi i wywalanie z gry dalej nie widać poprawnie kto gra na sezonie kto na niesezonie nie widać jaki kto ma paragon itd. Może w końcu naprawicie to bo te błędy cały czas są od poprzedniego sezonu