Wytłumaczy ktoś?

Sluchajcie mianowicie gram sobie solo mam 80 lvl paragonu i wszedl jakis gracz ktory mial lvl 5000+ i zaczal wyrzucac mi takie rzeczy ze z p2 wskoczylem na p9 i zabijam moby na hita dodatkowo moja postac co jakis czas sie zatrzymuje i leci z niej eksplozja. Byl to jakis admin czy po prostu gracz ktory sie zabawil i wyrzucil noobowi itemy i wyrzucil mi krysztal na 150lvlu ktory tam daje 8 tys expa chyba

Nie widzę Twojego profilu i postaci więc zakładam, że grasz na konsoli albo masz zbyt niski poziom na PC. Możliwe, że dostałeś cheatowane przedmioty. Twój opis:

brzmi jak:

  • Czerwony Odłamek Duszy
    • Nowy klejnot legendarny
      • Okresowo próbuje wyrwać się spod kontroli wyzwalając pierścień ognia, który zadaje 12 500% obrażeń od broni przeciwnikom, przez których przejdzie.
        • Dzięki powyższej zmianie główny efekt wywoływany przez ten klejnot zadaje wyjściowo znacznie większe obrażenia, ale będą się one skalować wolniej na wyższych poziomach.
      • Po awansie na kolejny poziom, przez 30 sek. koszt zasobów zostaje usunięty, a czas odnowienia umiejętności zostaje skrócony o 75%. (wymaga rangi 25).

z kolei

to nic innego jak:

KLEJNOT ŁATWOŚCI

  • Legendarny klejnot
    Secondary
    Zabicie potwora daje +500 doświadczenia. 500

ale gemy są przypisane do konta (na PC, nie wiem jak na konsolach) i nie można ich przekazywać - tym bardziej pachnie tu przekrętem.

Możesz zrobić screenshoty tych itemów i zamieścić je na jakimś imgur czy coś? Na 99% cheat.

Sluchaj nie wiem czy jest sens pokazywac te itemy po tym co zobaczylem teraz. Gram z dziewczyna dolaczyl koles 7000+lvl otworzyl szczeline na 150poz i z 80 paragonu nagle mam 660. Poziomy doslownie spadaly nam na glowe