Wytwarzanie pierwotnych rzeczy

Wielu z graczy zgodzi się ze mną, że powinna być możliwość wytworzenia pierwotnych rzeczy w 100%. Skoro nie ma takiej możliwości to chociaż mogłaby być jakaś informacja, sygnał, znak itp. gdy taki przedmiot będzie wytwarzany w kostce. Wielu z nas próbowało wytworzyć jakiś pierwotny przedmiot w kostce i bardzo rzadko się to udawało ale i tak nie do końca byliśmy z niego zadowoleni bo bonusy były do niczego przydatne. Może twórcy zwiększą szansę na trafienie pierwotnych rzeczy albo znajdą jakieś rozwiązanie, które będzie działało i zadowoli graczy i nie tylko na sezonie.

1 polubienie

teraz pytanie czy łatwiej,częściej i przyjemniej znaczy lepiej.Taki przyklad z prezentami.Za kuszą z korvusu latałem kilkadziesiąt godzin,odwiedziłem lokację 170 razy.Jak znalazłem cieszyłem się jak dziki królik.Teraz dostaję ją 5 razy dziennie,nie cieszy mnie wcale.Ta gra w ciągu lat i tak zmienia się na coraz łatwiejszą i mniej wymagającą.Może nie przyspieszać tego zgonu?

1 polubienie

Nie każdy tak myśli, że jeśli jest coś trudne to znaczy fajne, a jeśli się komuś się nie podoba to zawsze może latać w czym chce. Chcę mieć możliwość samemu wytworzenia takiego pierwotnego przedmiotu jaki na dany moment gry jest mi potrzebny. Gra i tak się zmienia, to i dobrze, ale niech daje lepsze możliwości.

1 polubienie

Nie zgadzam się…
Ten typ gry jest po to aby farmić, farmić, farmić…
To typowy h&s więc tak na być

3 polubienia

Lepsza farma, expienie oraz sama rozgrywka powinna dawać większe możliwości budowy postaci. Jeśli się komuś nie podoba moja wizja wytwarzania rzeczy pierwotnych, to jego sprawa, ale jeśli tak to pozbądź się primali i graj w rzadkich itamach. Przede wszystkim aby się wypowiadać trzeba grać a Ty (Matthan) pewnie jesteś zbanowany więc się nie udzielaj.

1 polubienie

no ja się nie zgodzę. niepotrzebny powercreep. chciałbyś mieć primale podane od razu na srebrnej tacy i może od razu z caldesanem 150 plus uścisk ręki prezesa.

masz - kostka: formuła 2 i 3. tona matsów + szczypta szczęścia i może trafisz primala idealnego. tylko po co? dobry ancient z pasującymi statami styknie. pogoń za primalami jest bezcelowa.

uuu, ktoś się nie zgadza z twoją wizją - trzeba go zjechać. moja racja jest najmojsza jak mawiał klasyk. właśnie straciłeś wiarygodność. nie ma sensu z tobą dyskutować skoro ty się znasz lepiej. forum jest dla wszystkich.

3 polubienia

paqo nie masz racji o to chodzi żeby farmić farmić i farmić więc możesz wyjść z forum bo itak nikt ciebie nie posłucha :slight_smile:

1 polubienie

W tej grze leci pierdyliard setów/unikatów w ciągu całego dnia intensywnej farmy, a komuś jeszcze źle i chce to ułatwiać? Po co w takim razie grać, jeśli wszystko perfekcyjnie będziesz miał po kilku dniach? D3 i tak jest ułatwione do granic możliwości i każdy casual może robić największe poziomy szczelin przy minimalnym zaangażowaniu.

1 polubienie

No to w sezonie 28 będzie można robić primale

At the Blacksmith, you can now salvage a Primal Item for 55 Primordial Ashes. We have also added a Primal Item recipe to Kanai’s Cube—it will cost 100 Primordial Ashes and any non-crafted Legendary Item.

EDIT: ale można będzie mieć na sobie tylko jeden tak wytworzony przedmiot (tak jak Uświęcone przedmioty w sezonie 27)

1 polubienie