ZAKŁADKI W SKRYTCE brak

zle policzylem mam maxa przeprasam za zamieszanie

Mam ten sam klopot a jest napisane ze max piec.

Ja policzylem dobrze jednej brak mam 13 powinno byc 14 ktos w koncu odpowie z niebieskich dlaczego zaistniala taka sytuacja czy jak zwykle glowa w piasku pochowani jak strusie.

1 polubienie

Skoro masz 13 zakładek, to masz ich maksymalną liczbę! Z D3+D3:RoS masz 6, do tego 2 z dodatku nekromantów i 5 za zdobywcę w sezonach.

PS. Czternasta zakładka pojawiła się jako niezamierzony błąd podczas testów na PTR przed sezonem 18. Błąd ten załatano, więc nie wszedł do patcha 2.6.6.

1 polubienie

Wypełniłem wszystkie zadania w sezonie 18- GDZIE JEST CZTERNASTA ZAKŁADKA !!!

Przeczytaj posty wyżej !!!

1 polubienie

Ja sezon gram tylko dla zakładki. Zrobiłem wszystko jak trzeba tu zonk.

Jeżeli masz 13 zakładek to nowej nie dostaniesz, bo 13 to max.
D3 +D3:RoS = 6 zakładek
Dodatek Necromanta = 2 zakładki
5 sezonów = 5 zakładek
Razem 13 zakładek.
Nawet jeśli osiągniesz szóstego zdobywcę to nie dostaniesz szóstej zakładki za sezon.

1 polubienie

Zamiast poczytać posty to ludzie wchodzą i wylewają swoje żale ehhh.

Jeżeli czytam o sezonie 18 cyt:
" Jeśli niestrudzenie mordowaliście demony przez kilka poprzednich sezonów i w każdym osiągnęliście tytuł Zdobywcy, zgromadziliście kilka dodatkowych zakładek skrytki. Teraz za wykonywanie w sezonie zadań w ramach tytułu Zdobywcy, będziecie zdobywać po jednej dodatkowej. Możecie mieć ich maksymalnie pięć "
to rozumiem, że powinny być dodatkowe zakładki. Nigdzie nie pisze o maksymalnie 13 zakładkach.
5 zakładek miało być już w sezonie 17.

1 polubienie

I było. W sezonie 17 została dodana 1 zakładka i z 4 dodatkowych zrobiło się pięć. Ta informacja jest dla tych którzy nie zrobili jeszcze 5 sezonów i nie mają skompletowane 5 zakładek. Niestety blizz wycofał się z obietnicy na koniec 16 sezonu przed początkiem 17 , że będzie dodawał w kolejnych sezonach po jednej zakładce. Podobno generuje to duże utrudnienia w grze :confused:. Nie bardzo mogę sobie wyobrazić jakie ale ok skoro tak jest to jest. 13 zakładek na dzisiejszy dzień to maks.

Dzięki, oświeciłeś mnie.
Ale piszą to wszystko tak jakoś pokrętnie, że pewnie sporo ludzi lata po sezonie z nadzieją na zakładkę.