Zatrzymanie gry (freeze)

Witam serdecznie. Podobny problem kiedyś był chyba poruszany na forum. Mianowicie czy ktoś z Was drodzy gracze ma taki problem , że gra obojętnie w jakim momencie gry zatrzymuje się i można poruszać tylko kursorem myszy. Po chwili (około 10 sekund) znów mogę grać i sterować postacią. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za odpowiedź.

Podobny problem jest poruszany kilka razy w tygodniu.

1 polubienie

Zobacz wątek klatkowanie gry tam jest remedium na ten problem.

1 polubienie

Cześć!

Jeśli gra wyświetla mało klatek animacji na sekundę, działa wolno, hakuje się lub długo się wczytuje, wykonaj następujące kroki dla swojego systemu.

  1. Upewnij się, że twój komputer spełnia wymagania sprzętowe Diablo® III.

  2. Zaktualizuj swoje sterowniki i system operacyjny w celu rozwiązania problemów z kompatybilnością.

  3. Spróbuj zamknąć aplikacje działające w tle, aby rozwiązać problem z konfliktami oprogramowania.

  4. Sprawdź swoje ustawienia zasilania i upewnij się, że masz wybraną Wysoką wydajność.

  5. Przegrzewanie może spowodować problemy z wydajnością i zawieszanie gry lub całego komputera. Sprawdź temperatury swoich podzespołów.

1 polubienie

To jest to samo co u mnie wina leży po stronie blizza , przestańcie pisać w kółko to samo jak mantrę . Powiedz mi drogi niebieski jak to jest możliwe ,że podmiana z pliku ich drugiej gry pomaga?

1 polubienie

Witaj. Jakiego pliku i jakiej gry???

Step 1: Download Heros of the Storm
Step 2: Go to where its installed: “Example”
D:\Program Files (x86)\Heroes of the Storm\Support64
Step 3: Copy fmodex64_4_44_23.dll to a different directory
Step 4: Rename the file to fmodex64.dll
Step 5: Go to the x64 Folder of D3 " Example"
D:\Program Files (x86)\Diablo III\x64
Step 6: BattleNet / Settings / Game Install Update / Select Never Automatically Apply Updates
Step 7 : Close Battnet
Step 8 : Replace the fmodex64.dll file in the D:\Program Files (x86)\Diablo III\x64 with the one you have just made
Step 9: Launch BNET press PLAY
Wklejam z innego wątku

1 polubienie

Wielkie dzięki, miałem mega lagi w grze wizem, teraz wszystko działa płynnie. Pozdrawiam

1 polubienie