Zmiany w Ptr 2.6.8

Na wstepie chcialbym powiedziec, ze zmiany bardzo fajne(dobrze, ze cos sie dzieje) choc 2 czesci nowego setu dla barba, to nie lekka przeginka ? Mam tu na mysli granie na supporcie gdzie i tak barb juz jest must have. A po drugie i zarazem najwazniejsze, gdzie zmiany dla DH ?!?!?! Jakies buffy czy cokolwiek ?! Juz nie pamietam kiedy Dh sie w party gralo na mecie czy na speedach.

Całkiem niedawno. Impale DH.

1 polubienie

Ciekawe czy ten set dla maga bedzie grywalny.

Ten nowy set maga jest totalnie smieciowy. Hydry robia co chca i nie masz nad nimi zadnej kontroli. Gdyby obieraly za cel to co trafiasz jakims Channelingiem albo jak z Magami Necro w momencie przyzwania atakuja cel na ktorym miales kursor set byl by calkiem przyjemny.

A tak to jest jedno wielkie RNG Hydry beda strzelac po wszystkim i po niczym kompletny brak kontroli a to nie jest dobry gameplay.

Set dedykowany i wzmacniajacy tylko Hydry i nie mozesz ich kontrolowac, Genialne!!! Ktos z Hearthstona musial maczac w tym palce.

Zawsze istnieje możliwość, że wiz będzie nowym BK :wink:

Zawsze możesz napisać w info do blizza by set zapewnił kontrolę nad hydrami :slight_smile:

Brak kontroli to jedno zobaczymy czy obrażenia będą jakies sensowne wpadac.

O której godzinie czasu polskiego rusza PTR 2.6.8?

wpadłem na chwilę do domu i mi wyszło że jest ptr więc już ściągam

Zwróć uwagę na to, że 2 częściowa premia nie uwzględnia tej Hydry. Było by to zbyt OP względem innych run nie dość, że już jest najmocniejsza to była by 300% silniejsza. Ta Hydra idealnie nadaje się pod LoD/ LoN. Ale nie o to.

Ten brak kontroli sprawia ze pociskowe runy są bezużyteczne i żadna premia do obrażeń tego nie zmieni. Z reszta można to przetestować na Bugu z serwera testowego. Błąd sprawia ze Death Wish zamiast swoją normalna premie 325% zapewnia ponad 1000% (podwaja ją 325% x 325%).

Nie ma takiego mnożnika który sprawił by, że piorące na oślep bez ładu i składu Hydry będą dobre i przyjemne do gry. To jak z Twisterami gdy można było je stakować po rogach (niejako kontrolować) zadawały niesamowite obrażenia w sezonie 5-6. Teraz po tylu latach pierdylionie wzmocnień i mnożników nie da się powtórzyć wyników tym skillem.

Pociskowe Hydry z bugiem nie są nawet blisko do ogniowej Hydry z jedna głową bez buga. Jest oczywiście jeszcze Lodowa Hydra która posiada obrażenia obszarowe ale jest słabsza o 40%~ od ogniowej.

Dopiero set sprawia ze zrównuje się z nią dzięki premii z zestawu i dodatkowe 2 głowy. Ale to tylko rozpatrywania względem setu który w chwili obecnej nie ma podjazdu do Dziedzictwa Snów/Koszmarów (LoD/LoN).

Po prostu gołe obrażenia i goła redukcja obrażeń to trochę za mało jako set dedykowany i nie może konkurować z niesetowymi buildami. Po to się zakłada set by odblokować jakaś unikalną właściwość zmieniającą rozgrywkę a nie dla gołych mnożników bez polotu blokujących polowe miejsc w wyposażeniu.

A gdyby tak te hydry miały możliwość przebijania przeciwnika? :thinking:

Przebijanie bylo by spoko, ale do tego dołożyć szybkość ataku i mogło by byc ciekawie.

Hydry juz dawno zrobily GR150 na PTR non sezon oczywiscie. Set traci hydry jak otrzymasz obrazenia, wiec ostre tankowanie wizem powoduje , ze hydry znikaja. Jak dla mnie ta mechanika powinna miec jakis internal cd. LoN jest bardzo tankerski, a hyderki robia kosmiczny dps. Wiec wszyscy w topce po prostu przerobili swoje Starpakty na hydry i na ta chwile 22 graczy ma juz 150 zrobione.^^ Podobno Deathwish i Etched Sigil sa zbugowane (doublediping) wiec przelicznik jest dziesieciokrotnie za duzy. Ciekawe jak to bedzie wygladac po nerfie bo na razie ten build wymaga channelingu wiec bedzie nudny jak zwykly meteor.

Wystarczy że założysz rękawice Theo.

Owszem, lecz od razu zmusi to do uzbrojenia się w pierścień królewskiej wspaniałości by set liczony był jako 6 częściowy. A to zawsze jedno miejsce mniej.

Na tym nowym secie nikt nie biega, wszyscy mają lekko zmodyfikowany Star Pact tak żeby był pod Hydry.

Ci ludzie znowu modyfikują istniejące sety dodając im kompletnie inne umiejętności. To jest powód dla którego zrezygnowałem z grania w Diablo 3. Miałem swojego Mnicha na secie sunwoko, blizzard go zmodyfikował tak, że kilkaset godzin przegrane poszło się walić i ta praktyka nadal jest stosowana. Nie mam zamiaru grać w tą grę, jeżeli czas jaki na nią poświęcam jest później niszczony, bo sobie wymyślili nowe modyfikacje, nie chce im się dupy ruszyć, by wprowadzić do gry zupełnie nowe sety, muszą niszczyć istniejące a zarazem zabijać ludziom postacie na jakie poświęcili czas.

Zabiliście dla mnie tą grę Blizzard.

Raczej nie chybiona. Zauważ w samym moim profilu postać Saori, Monk zrobiony na dawnym sunwoko, set ten został przekształcony całkowicie w rezultacie cały ten build jaki mam, jest o kant tyłka obić. Więc jaką mam motywację, by robić kolejną postać czy przekształcić obecnego Mnicha pod nową wersję sunwoko, kiedy nie znam dnia ani godziny, kiedy znowu wejdą jakieś modyfikacje do setów, które cały ten mój czas zniweczą? Ja się po prostu obawiam teraz cokolwiek w tej grze zaczynać.

“przekształcić” zrozumiałeś zbyt dosłownie, chodziło mi o przebudowę buildu - czyli itemów uzupełniajacych set.

Jednak, nawet jakbym znalazł w sobie motywacje do tego, to jaką miałbym gwarancję, że set znowu nie zostanie zmodyfikowany?

Sorka, ale taka forma zmian mnie zniechęca. Niech Blizzard dodaje zupełnie nowe sety a nie modyfikuje stare, a jeśli chce je w jakiś sposób ulepszać, to nie w taki sposób, że całkowicie zmieniają się na nich skille, niech zbalansują set aby był grywalny i efektywny w grze, a jak chcą dodać zupełnie nowe właściwości, to niech po prostu zaprojektują zupełnie nowy set.

Wiem, że dla nie których to banalny problem, bo im akurat to specjalnie nie przeszkadza, mi akurat tak, bardzo mnie to zniechęca, tak samo jak premie sezonowe typu paswyny pierścień krolewskiej wspaniałości - gdzie po sezonie, ten build też przestanie działać. Oczywiście, wszystko rozbija się o to, czy grasz sezony czy nie, ale nie do końca, bo mimo wszystko gdzieś poświęciłeś czas na zrobienie tej postaci i szkoda, że po zakończeniu sezonu dajmy, jest ona bezużyteczna.

Wierzę, że sezony w Diablo 4 tak wyglądać nie będą.

Dobrze mówisz Reaper polać Ci :wink: