Zmiany w Ptr 2.6.8

Popieram w 100% [Kesah] :))

[reaper] wydaje mi się że twoje myślenie jest błędne co nie oznacza ze złe :slight_smile: patrzysz na grę z punktu widzenia stałego gracza i sezonowaca … i dla ciebie zmiany w setach i modyfikacje nie stanowią problemu wchodzisz grasz i jesteś świadomy ze za 3 miesiące znowu zaczniesz od 0 bo sprawia ci to frajdę :slight_smile:
Ale taki gracz jak ja co ma 2-3 h może na granie w tygodni nie gra seoznów bo niema na to czasu… a wiec buduje postać NS … i sobie powoli klepie i dropie … i tak buduje powiedzmy ww barba i trwa to niestety długo i już po powiedzmy roku mam większość starożytnych itemów jakieś kamyczki na rozsądnym poziomie po czym blizz modyfikuje cały set … do tego zmienia przedmioty które trzeba na nowo wydropić i tak na prawdę jestem w czarnej D.

Przykładowo mam pierścień pierwotny " malago człowiek" wydropiony jeszcze przed bufami które nie objęły już posiadanej sztuki… i co mi po całej radości z wydropienia go skoro przy kolejnym podejściu do WD muszę go szukać na nowo bo każda nawet zwykła wersja tego pierścienia jest lepsza od mojej.

Sunwuko wciąż jest królem, to tak na marginesie :wink: Vide → h t t p s://eu.diablo3.com/en/profile/Schm0n-2725/hero/88130200

I nie ma że topka to same booty, gameplay (zwłaszcza na monku) nie nauczysz się “ćwicząc” boota.

Także dla wszystkich płaczących, że mieli Sunwuko a teraz ten set jest wielce “out of date”. Nieprawda, kilka zmian i macie znów i wciąż piękny set do pushu i do zwykłej, dobrej zabawy. A chyba o to chodzi :wink:

Pozdrawiam
Grzegorz

@ reaper

Ja tam nie wiem, drugi dzień, ledwo co zebrany set ćwiczę i GR123 siada w 9 minut z kawałkiem. A set naprawdę uboguchny - dwa graty z Sunwuko nawet nie starożytne, zwykłe legendy, rzadko gdzie caldesan siedzi…

Z krótkiej statystyki - max DPS który osiągam na Sunwuko to 27,8 qd (GR123), max DPS który osiągam na Krzyżaku AoV to 20,4 qd (GR140), ergo moim zdaniem szarża na Sunwuko bije mocniej niż Krzyżak na AoV.
Przeżywka na Sunwuko z Kamiennymi Rączkami jest niesamowita, zero padów, zero picia mikstur.

Jedyny, odnotowany problem dotyczy zasobu, trzeba umiejętnie nim zarządzać, czasami warto odpuścić szarżę (nie mówię oczywiście o całkowicie poprawnym odpuszczeniu po nastakowaniu i w rotacji zimna - wtedy TRZEBA :smiley: ) , odbudować trochę zasób i znowu lać :wink:

Podsumowując - ten set (szarża flurry + Sunwuko) jest wręcz stworzony do baaaardzo głębokiego pushu. Także, nie lamentować, tylko zakładać co macie ze “starej” zabawy i ahoj przygodo robić rekordy :wink:

Pozdrawiam
Grzegorz

1 polubienie

reaper , please….150GR zostało zrobione na Sezonie, w związku z tym nie ma sensu analiza efektywności buildu - jak masz 75 milionów wspomagaczy to chyba “na golasa” idzie te 150 zrobić :slight_smile: :slight_smile: . A poważniej - ludzie się na początku sezonu nastawili na jakiś build, jako że Sprawiedliwość była nowością i wiele obiecywała po prostu na nią postawili i w tym kierunku farmili/ krafcili, tyle. Na NS zupełnie inaczej - ludzie mieli “stare” sety Sunwuko, pozbierali graty pod Sprawiedliwość, pochodzili, poanalizowali, porównali i wybrali. Sunwuko.

Dla mnie referencyjny jest NS i tam rządzi i dzieli Sunwuko (uwaga - sprawdź sobie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ). Skoro tak, to nawet nie będę pushował na Sprawiedliwości. Owszem, zrobiłem sobie Sprawiedliwość na speedy… ani to specjalnie szybkie, ani to specjalnie nie bije - IMHO :wink:

Pozdrawiam
Grzegorz

reaper

Bardzo to nieładnie pisać o ludziach, których się nie zna per boot. Wielu z nich po prostu krzywdzisz, zrobili dla społeczności D3 znacznie więcej, niż Ty, zapewniam Cię. Niech najlepszym przykładem będzie GSL IveGottenSoLucky, człowiek-mnich w D3. Gram dużo krócej od tych ludzi i bez grama bucenia 6K wbiłem. Da się.

Dlaczego ludzie na sezonie grali Sprawiedliwością już Ci napisałem “…ludzie się na początku sezonu nastawili na jakiś build, jako że Sprawiedliwość była nowością i wiele obiecywała po prostu na nią postawili i w tym kierunku farmili/ krafcili, tyle…” Czytaj ze zrozumieniem.

Graj jak chcesz i czym chcesz, mechaniki buildów nie oszukasz, wbij sobie w d3planner dokładnie to samo na Sprawiedliwości i na Sunwuko i otrzymasz odpowiedź.

Z własnego doświadczenia a nie matematycznych wyliczanek - kolega z którym gramy od dawien dawna bawi się na Sprawiedliwości, ja na Sunwuko. Kolega ma moim zdaniem lepszy skill własny (technikę użytkową) ode mnie, ma odrobinę (1K) mniejszy paragon. Efekt jest taki, że Sunwuko w sposób obiektywny bije mocniej i zalicza głębsze GR od Sprawiedliwości. Tyle.

I jeszcze raz na koniec - zastanów się nad tymi etykietkami boot, bo coraz częściej odnoszę wrażenie, że w ten prosty sposób całkiem nie małe grono zawodników D3 ma ochotę wytłumaczyć własne potknięcia/niedociągnięcia, co tam jeszcze chcesz. Mi to wisi, ale krzywdzisz po prostu ludzi.

Grzegorz

Zle zrozumiałeś wciąż będzie 3 żadne 9 po prostu nie będzie obecnego przymusu typu: bron, pancerz i biżuteria może być np 3x bron czy jak tam sobie chcesz

1 polubienie