Zoltan Kul i ruiny seszelonu

witam serdecznie wszystkich jestem nowy w diablo 3 i mam skromne pytanko czy trzeba skończyć kampanie w 100% żeby na przygodzie pojawił się Zoltan Kul i w 3 akcie ruiny seszelonu do kostki kanoego jesli ktos ma ktos taka wiedze bede wdzieczny za podpowiedz dzieki sliczne .
:slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:2020-06-18T13:40:00Z

Nie, możesz wogóle story nie robić i mieć w “bounties” Zoltana Kulla.
Poszczególne zadania zmieniają się z każdym restartem gry. Jeśli interesuje Cię konkretne zadanie to wchodzisz na mapę zadań i patrzysz czy jest, jeśli nie to klikasz ESC->wyjdź z gry (ale z GRY czyli z danej rozgrywki a nie całkowicie z gry - do pulpitu), i wchodzisz na nowo patrzeć czy jest dane zadanie … można powtarzać dowolną ilość razy aż do bólu pośladków xD

Zoltuna Kulla można też poszukać bez specjalnego zadania związanego z jego ubiciem. On po prostu jest w swojej lokalizacji, dopóki raz się go nie znajdzie.

dzieki sliczne ale ja dopiero mam kampanie zrobiona w 80% bo szukam dzienników i zapisek i zostały mi 3 postacie którymi grałem hwilke bede próbowac dalej na spokojnie bardzo dzieki ze Dorsaj miałas czasu troszke i Wodzirej równiez dziekijak cos to jeszcze napisze