"Ścieżka zdrowia 2" - Przetyrani przez Pustkowia

Witam na nowej Ścieżce Zdrowia i zachęcam do raportowania swoich wyników. Pustkowia wzywają! :desert:

Tym razem nie wykupuję Karnetu Karczmarza, ale spróbuję osiągnąć przynajmniej 200 poziom.
Raporty będę wrzucał tak jak do tej pory co czwartek. Jest to spowodowane tym, że najpierw wykonuję wszystkie questy, więc chcę sobie dać czas na wykonanie tygodniowych.

Mam do odebrania 9 osiągnięć z nowej ścieżki, wszystkie tygodniowe zadania do zrobienia i dwa dzienne. Później wieczorem wrzucę wpis ile poziomów mi one dały.

Życzę wszystkim zdobycia jak największego poziomu na pustkowiach!

Polubienia: 8

Prolog
30.03.2021

Młody Mrukar przy wyjściu na Pustkowia spotkał zasmuconego orka. “Nie widziałeś może mojej żony? - zapytał ork . Ma na imię Olgra.”

Po odebraniu punktów za 9 osiągnięć dostałem 10 poziom ścieżki. Jedziemy dalej!

3 polubienia

31.03.2021
Drugie zadanie tygodnie z cyklu wygrać 5 walk w rankingach
Miałem wywalć z końcem miesiąca ale stwierdziłem,że to nie ma sensu rezygnować
Srebrno 4
Poziom 25 i całkiem ładny łup zdobyty.
P.s
Mrukar myślę,że stary temat powinieneś zamknąć taka moja sugestia.

1 polubienie

Tydzień 1
01.04.2021

Poziom 31. Wszystkie dzienne questy i tygodniowe zrobione, pograne trochę rankedów i kilkanaście Ustawek. Brak bonusu do oświadczenia początkowo drażnił, ale powoli się przyzwyczajam.

Jako, że nie było klasycznego tematu openingowego dopiszę się tutaj:
143 paczki. 6 legend: Bru’kan, Tawisz, Grzybrl, Rokara, Smythe i Załrzykieł . Do tego większość epickich w tym kilka złotych. Nie mam powodów do narzekań.

4 polubienia

Tydzień 1.

Wbity poziom 33. Wszystkie zadania póki co zostały wykonane. Jeżeli chodzi o zasoby to na ten moment, prezentuje się to tak (zaczynam nowy sezon od zerowych zasobów):
11 pakietów oraz 1,1k golda. (11 paczek na nowy dodatek).
Openning dodatku: ze 145 pakietów (w tym 5 złotych paczek) poleciało mi 8 legend (zero złotych) + 2 złote legendarne za pre-order. Wydałem ponad 30k pyłu na scraftowanie wszystkich kart z dodatku, aby dostać monetę za posiadanie całej kolekcji (zahartowanych przez pustkowia). Zbieram teraz oczywiście pakiety, złoto, pył na nowy, nadchodzący w przyszłości dodatek.

2 polubienia

W pierwszym tygodniu udało się zdobyć 40poziom grając f2p. Całego Golda ze ścieżki odbiorę pod koniec obecnego dodatku. Otworzyłem 85pakietow, wpadło 5 grywalnych legend. Na koncie 3800golda uzbierane jeszcze z poprzedniej ścieżki, za 1800golda planuję grać areny, a 2000golda przeznaczę na miniset. Pod koniec ścieżki podam ilość Golda uzyskanego od 1lvl do miejmy nadzieję 400lvl.

1 polubienie

Poziom 35

04.04.21

Narazie spokojnie do przodu.
Czekam na Nerfy bo niektóre decki są przegięte.:wink:

1 polubienie

4.04.2021

Poziom 25. Chyba będę jeszcze kupował pakiety aż do wydropienia następnej legendy, potem zbiórka na miniset i następny dodatek. Zaczynam na standardzie wbijać rangę secret libram paladinem. Mam nadzieję, że w tym sezonie na wild też spokojnie starczy czasu, a najlepiej by było, gdyby oprócz tego popykać trochę w classica.

1 polubienie

05.04.2021
No to weszlismy w czasy nowego dodatku :slight_smile: niestety, kierunek w ktorym zmierza HS kompletnie mi sie nie podoba, ale coz… jak to mawia klasyk - psy szczekaja, a karawana jedzie dalej (inaczej mowiac- pomimo niezadowolenia z obecnego ksztaltu gry, dalej sie gra, ot tak jakos z przywyczajenia). Ponizej statystyki po pierwszym tygodniu od wprowadzania dodatku! Wesolych swiat, pozderki wariaci!

Poziom Przepustki: 33
Zebrany Gold(na dzisiaj): 805
Gold w starym systemie:
300 (same zadania 50g)
360 (same zadania 60g)
330 (po 50% zadan 50g i 60g)

1 polubienie

07.04.2021 - wbity 40 lvl, wszystkie zadania wykonane :slight_smile: Do końca tygodnia mam w planach dobić 45, a w poniedziałek ponad 50 i w tym momencie kończę otwieranie pakietów z Barrens, kraftuję resztę kart z dodatku i rozpoczynam zbieranie golda :slight_smile: Mam mały prosty plan na zbieranie XP w tym dodatku, czyli sumienne codzienne wykonywanie dziennych zadań. Koniec ze zbieraniem 3 questów by je masowo wykonać :slight_smile:

PS. Będę musiał się wstrzymać z pyłowaniem duplikatów i złotych kart, bo zostały zapowiedziane jakieś nerfy :slight_smile:

Balance changes to go out early next week with 20.0.2. We’ll be targeting some cards in Mage, Paladin, Rogue, and Neutral. Hoping to create more space for experimentation in the early Barrens meta and have a more diverse field of classes. 6 changes in total, details coming soon.

2 polubienia

Tydzień 2
08.04.2021

Poziom 43. Wykonane wszystkie dzienne i tygodniowe zadania. Próbuję dobić szamanem do 1000 zwycięstw, aktualnie brakuje mi tylko 20 i chyba zrobię to w dziczy, bo standard jest obecnie niegrywalny dla większości klas, a “dzięki” dominacji maga i paladyna po prostu nudny. Zrezygnowałem z robienia osiągnięć na siłę. Policzono, że lepiej na doświadczeniu wychodzi się po prostu grając ranking i wygrywając, niż farmiąc jakieś bzdury i przegrywając przez to gry.

3 polubienia

Drugi tydzień rozpoczynam z 64lvl. Lvl idzie coraz ciężej, ale jak na ~10dni jestem zadowolony.

2 polubienia

Pytam się w trosce o Twoje zdrowie: Spisz Ty w ogóle, czy tylko łupiesz w HS-a ? :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Oczywiście :wink: dziennie może 2godziny posiwiecam, a tak odpalam afk w ustawce i lvl sam się nabija.

1 polubienie

Poziom 50

11.04.21

Starałem się grać dużo.
2 bilety do Areny poszły w błoto. Kiedyś lepiej mi się tam grało.
Pierwszy raz wbiłem 10 diament w standardzie. Może przed nerfami będzie 5 zależy kiedy będą.

1 polubienie

12.04.2021
Poziom 45 wbity
Powoli bez pośpieszy gram dalej w dziczy moim ulubionym bohaterem czyli Łowcą Demonów właśnie wbiłem 58 poziom tej klasy, Nadal siedzę w dziczy ze swoją mistrzowską talią i mowy nie ma żeby coś zmieniał, Kluczowe karty to Adept Glewni,Wewnętrzny Demon X2, Kain Słoneczna Furia (Legenda z Rubieży) gdzie ignoruję stronnika z prowokacją.

1 polubienie

12.04
46 poziom wbity
Granie co dzień 3-4 gry plus dzienne zadanie .

Aż strach grać dzicz … gdy trafisz na miszczowską talię szangusia to masz pograne …

Polubienia: 5

Masz coś do mnie? Gdy wywalili ze standardu początkującego łowcę demonów, co nadal uważam, za błąd. Dla mnie te katy należą do roku Feniksa (Początkujący DH,Rubież,Scholmancjum, festiwal lunomroku oraz mini seria) to Blizzard potraktował początkującego DH z Roku Smoka(Wyjście z Cienia,Uldun,Wejście Smoków,Przebudzenie Galankroda). Więc olewam standard.

Ja nic do Ciebie nie mam … więcej dystansu i będzie dobrze :slight_smile:

3 polubienia

Ok bo już myślałem, że coś jest nie tak.
Wracając do topiku zostało ostatnie zadanie z cotygodniowych związane z ustawką