"Ścieżka zdrowia 2" - Przetyrani przez Pustkowia

A czemu np nie grasz aren za golda, pytam bo krótko gram i nie za bardzo jeszcze wiem co lepiej wybrać, pozdrawiam :wink:

areny opłaca się robić kiedy robisz min 3wygrane, a najlepiej jak robisz 7

1 polubienie

Przy 3 wygranych wychodzi się mniej więcej (raczej niej) na 0, zatem powiedzmy że opłacalnie od 4 :stuck_out_tongue:

1 polubienie

29.06.21
Poziom 169

Zbliża się nowy dodatek, wciąż liczę że uda mi się dobić poziom 200, kasy niewiele ledwo 2500g.
Puki co bawię się na dziczy nową talią. Chciałem zrobić własnego resurrect priest, ale w przełożeniu na Łowcę. Jak ktoś ma pomysł jak usprawnić deck mile widziane uwagi.

AAEBAa/XAwquBqIQhbgC4eMCnvwCm4UDoaEDrNQDg+IDkuMDCqQC39ICh/sCpIgD8pYDn6UD87sD+uEDqZ8Eu6AEAA==

Swoją drogą jak dodajecie zdjęcia w poście ?

2 polubienia

29.06.2021
127 poziom
Co tu dużo mówić
Zbliża się nowy dodatek, przypuszczam, że ścieżka się odnowi a nagrody dla tych co nie ukończyli tej ścieżki dostaną

1 polubienie

Po prostu wklejamy goły link do zdjęcia. Tyle, że nie każdy może, bo żeby móc to robić trzeba mieć odpowiedni poziom “zaufania” na forum.

Tutaj masz więcej na ten temat: 🔥 Poradnik forumowego HTML

Ja mam poziom zaufania: zwykły i mogę wklejać zdjęcia. Jak klikniesz sobie na avatara na górze a potem klikniesz na ludzika i podsumowanie, to tam będziesz miał wszystko jak na dłoni o swoim profilu.

2 polubienia

Zależne od ilości wpisów czy moderator przyznaje poziom “zaufania” ?

Odpisałem Ci wyżej :+1:

1 polubienie

Stało się, dziś tj. 30.06.2021 roku został zdobyty przez mą osobę 200 poziom :slight_smile: Jeszcze 20 poziomów z groszami i wpadnie 2 skórka poziomu drugiego :slight_smile:

3 polubienia

30.06.2021
192 poziom.

Zasoby:
Do nowego dodatku zostało coś koło miesiąca, może trochę mniej. Na dzień dzisiejszy posiadam 10.5k golda, co jest bardzo dobrym wynikiem. Licząc, że jeszcze przez miesiąc uda mi się zebrać te +/- 3k golda, to na nowy dodatek będzie razem z pre-orderem openning około 300 pakietów (wow). Ostatnio gram tylko pod zadania, staram się nie omijać żadnego. W międzyczasie wpada też pył, który z wyłącznie odpyłowaniem powtórek wynosi gdzieś w granicach 2.5k (czyli darmowa legendarna i jakiś epik). Nowe zmiany w hsie bardzo przypadły mi do gustu, bo wyciśnięcie 13k golda do nowego dodatku jak dla mnie jest mega wynikiem. Biorąc pod uwagę fakt, że nie siedzę w grze po 5h dziennie, a maksimum dwie.

4 polubienia

Tydzień 14
01.07.2021

Poziom 146. Brakuje mi tylko 3 legend z Pustkowi, żeby zdobyć diamentowego Bru,kana. Pyłek mam, tylko trochę szkoda go wydawać, bo z tych brakujących legend zostały same crapy. Po raz pierwszy jestem w stanie uzbierać cały set, ale to tylko dlatego, że miałem wykupioną przepustkę w poprzednim dodatku. Obecnie mam tylko 3700 golda i 14000 pyłu, wszystko przez zakup Magniego, minisetu i 8 paczek ze standardowych pakietów, żeby trafić gwarantowaną legendę.

3 polubienia

Swoją drogą dzisiaj nam przybliża kto dostanie diamentowa skórkę w następnym rozszerzeniu? Nie wiem jak wyglądało to w tym rozszerzeniu z Brukanem

1.07.2021
132 Poziom
Nowy sezon się zaczął ale poczekam na zadania za 2500.
Wczoraj wydali najlepszą Karczemną Bójkę jaka była.
Czekam na zapowiedź nowego dodatku i nową ścieżkę nagród.

2 polubienia

01.07.2021
poziom 144

1 polubienie

02.07.21
Poziom 149

Do 200 chyba nie dojdę w tym sezonie.

1 polubienie

Masz jeszcze miesiąc do dodatku, jak będziesz robił 2 lvl dziennie to dasz radę :wink:

1 polubienie

Wyzwanie przyjęte :laughing: :wink:

1 polubienie

5.07.2021
137 poziom
Powinienem zabrać się za rankingi ale ja swoje coś czuję, że nie uda mi się osiągnąć 200 poziomu.
Zastawiam się czy coś nie zmienić w kartach(Urzekł mnie stronnik z mini serii dla ŁD).

1 polubienie

202 poziom
legenda wbita 3dni po resecie więc nawet nieźle

2 polubienia

ale przygrindowales nice ;>
jakim deckiem?