"Ścieżka zdrowia 2" - Przetyrani przez Pustkowia

u mnie 12.04.2021 - 43lvl
zostaly mi dwa tygodniowe zadania - grane raczej umiarkowanie jak poprzednio co widac po poziomie ;p
pozdrawiam grinderow gl hf

2 polubienia

Tydzień 3
15.04.2021

Poziom 54. Coś tam chwilę pograne. Jedno zadanie przyjacielowe wpadło, progres spada bo doświadczenia trzeba zebrać co raz więcej.
Z legend za 50 poziom wpadł dzik od druida, nic specjalnego. Jednakże udało mi się wbić pierwsze 1000 zwycięstw i to Szamanem, z czego byłem przez chwilę bardzo zadowolony. Co ciekawe pierwsze 500 robiłem od premiery, a kolejne przez 19-20 miesięcy, mniej więcej od połowy Uldum (ale obecnie z gier gram już tylko w HS). Teraz wziąłem się za Łotra, ot tak, żeby odpocząć już od tego Szamana, bo widać, że nadal nie mają na niego pomysłu.

1 polubienie

Tydzień trzeci. Przez ostatni tydzień udało się wbić 20lvli, czyli mam już 84lvl. Golda tak jak mówiłem na początku odbiorę jak uzyskam miejmy nadzieję 400lvl.

3 polubienia

17.04.21 r. poziom 53, gram prawie codziennie wykonując zadania, zostało jeszcze zadanie na wygranie 5 pojedynków np w ustawce więc uda się nawet dzisiaj uzyskać 54 poziom… Legendę jaką otrzymałem na 50 poziomie z ścieżki nagród to Varden Darzybrzask co jest bardzo dobrym dropem bo ta karta ma potencjał.

2 polubienia

Poziom 60

18.04.21

W standardzie udało się dojść pierwszy raz do 5 Diamentu. Ale nie wiem czy dobije do legendy.

4 polubienia

18.04
50 lvl wpadla legenda do posterunkow (sory zapomnialem nazwy)
jutro nowe zadania to cos poleci do przodu ;>

2 polubienia

kargal? :slight_smile: 20znaków.

1 polubienie

u mnie juz 62lvl więc nieźle

1 polubienie

19.04.2021
Poziom 55
Kolejne moje sukcesy przy pomocy mojego łowcy demonów. Im dłużej gram tym coraz lepszy jestem w rankingach grając jako łowca demonów. Nie mogę zrozumieć niektórych zachowań graczy, walczę przeciwko kapłanowi i rzuca czar z zakłeciem,żeby zagrać kilku stronników z agonią a gracz ani razu nie wystawił stronnika lub taka sama sytuacja przeciwko wojownikowi, ma zagrać kilku stronników z prowokacją a gość ani razy nie wystawił, Chodzi oczywiście o zadania w trakcie pojedynku. Zostało mi ostatnie zadanie cotygodniowe.

1 polubienie

20.04
Poziom 56
Granie bez spiny, głównie koncentruję się na robieniu questów.

1 polubienie

19,04.2021
56 poziom
Wykonałem ostatni quest z zadań cotygodniowych (Wygraj 5 walk w ustawce,starciach i Karczemna Bójka).
Co do tej ostatniej mam mieszane odczucia.
Ponieważ dałem Łowcy demonów najlepszą trójkę to jak na złość walczyłem z Jainą, a ona ciskała na potęgę kule ognia uprzednio zmniejszając koszt czaru. Radzę uważać.
P.S
Dziś 20,04.2021
Więc kontynuacja z dnia wczorajszego

Człowieku pisałeś wczoraj post, weź się kuźwa uspkój albo jakieś leki weź na uspokojenie x.x

2 polubienia

Masz coś do mnie?? Owszem pisałem to wczoraj ale nie dopisałem, że skończyłem kolejne cotygodniowe zadanie. To ty się uspokój bo co mój post to ty się czepiasz? Chyba nie chcesz bana? Więc daj mi spokój.

Co post xd TAK MAM COŚ DO CIEBIE BO SPAMUJESZ GDZIE POPADNIE CO CHWILA :*

2 polubienia

u mnie na 21.04. 57lvl zaczalem teraz starcia pogrywac troche

1 polubienie

Noi stało się. Po 22dniach od premiery rozszerzenia, tego ranka osiągnąłem poziom 100. Skina do bohatera jeszcze nie wybieram, bo mam zagwostkę jakiego wziąć.

2 polubienia

22.04.
Właściwie to 21, bo dzisiaj nie mam czasu na granie… 50 lvl. Po przerwie wielkanocnej oczywiście wróciłem do gry co kilka dni, niestety raz nawet spaliłem questa (po raz pierwszy od nie wiem ilu lat) z braku czasu.
Dobrze, że to już prawie koniec złotych kart ze ścieżki, bo to denerwujące, że muszę czekać x leveli aż będę miał obie karty w talii tego samego typu. Wypadła mi legenda do secret paladyna - kto wie? - może w jakimś buildzie się przyda.
Oczywiście bez sensu te bilety na arenę dają - teraz będę musiał rozegrać 2 pod rząd, żeby uwolnić pakiety i złoto.

3 polubienia

22.04 - 66 Lvl z nadziejami osiągnięcia 70 do końca niedzieli :slight_smile: Golda przeznaczam do wbicia 80 lvla na pakiety ze Scholo bo brakuje epików, a później zaczynam zbieranie :slight_smile:

2 polubienia

Tydzień 4
22.04.2021

Poziom 62. Co tu dużo mówić, chęci do grania były zerowe, więc starałem się jak najszybciej zrobić dzienne zadania i uciekać do innych zajęć. Generalnie z korzyścią dla mnie i otoczenia. Zauważyłem, że gdy gram więcej w jednym dodatku do odpuszczam sobie kolejny. Tak było ze Scholomancjium i teraz jest podobnie.

3 polubienia

u mnie 60. Wyzerowany z zadan expodajnych takze jakikolwiek rozsadny progres najwczesniej w pn

2 polubienia