"Ścieżka Zdrowia 3"Wizyta Najemników w Wichrogrodzie

Dzisiaj rusza nowy dodatek zjednoczeni w Wichrogrodzie a to oznacza jedno.
Nowa ścieżka nagród.
Chwalcie się swoimi postępowania.

2 polubienia

Opening ZwW myślę że nie był zły dla mnie. Otworzyłem 95 pakietów, dostałem 7 legend z czego jedna złota. 52% całkowitej kolekcji z ZwW :european_castle:. Legendarne karty mi nie wpadły do Łowcy więc musiałem je stworzyć :hammer: :hammer:

Cele na tend dodatek:

  1. Dobić 400 poziom karnetu,

  2. Nabić zwycięstwo na każdej postaci z ustawki (10 remain),

  3. Nabić 100% osiągnięć z ZwW :european_castle: otrzymując za nie exp (odebrać po wbiciu 100 poziomu).

  4. Dostać w końcu zadanie na wymianę 1500 exp :joy:

Życzę wszystkim powodzenia i udanych zakupów na targu w Stormwind :wink: :moneybag:

“Nie strzelać, dopóki nie zobaczycie fioletowałek w ich oczach” - Tawisz, Gromdarda :bearded_person: :boom:

3 polubienia

Otworzyłem 60 pakietów z Wichrogrodu plus kilka klasowych pakietów za przygody.

3 legendy z paczek (questy dla maga, druida i szamana) oraz Korneliusz Roame za 25 poziom ścieżki.
Wpadło też 16 epików.
Średnio zadowolony i muszę ostrożnie dysponować pyłem w tym dodatku, więc będę sobie radził tym co dostałem. Może przy tak ograniczonym wyborze nauczę się w końcu grać jakimś deckiem :V

Po wykonaniu 3 tygodniowych i 3 dziennych zadań zdobyłem 27 poziom.

2 polubienia

Otworzyłem 1 pakiet.
-1 legenda(quest paladyna)

  • złota zwykła karta

I narazie tyle. :grin:

2 polubienia

Dołączam do zabawy :wink:
217 pakietów - 16 legend.

Aktualny poziom karnetu 28.

27 lvl zdobyty :slight_smile: Drop taki średni, a pod względem eipków słaby (musiałbym wybulić 10k proszku by wykraftować pozostałe, no lipa straszna). Otwarte 130 pakietów: Zdobytych legend 6 + 1 z pierwszych 10 paksów. Łącznie zdobytych legend: 7 z pakietów, 3 ze ścieżki + 2 z preordera. Łącznie 12 legend na start. Brakuje 13, proszku na tyle by stworzyć wszystkie praktycznie starcza, brakuje jakieś 600 z groszami. No ale epików brak…

1 polubienie

75 pakietów, 4 legendy.
Standardowo słabo.

1 polubienie

75 pakietów 6 legend w tym jedna złota. Pierwsza legenda z 5 pakietu. Na następną musiałem czekać prawie do końca limitu, a później z 10 ostatnich pakietów mi 4 poleciały w tym złote zadanko do DH.

1 polubienie

u mnie otwarte 45 pakietow: 2 legendy tylko i 7 epikow

1 polubienie

184 pakiety (za gold wszystkie) 7 legend czyli bez rewelacji :frowning:

1 polubienie

A ja czekam aż łaskawa pani kasjerka z blizzarda przyjdzie i otworzy sklep bym mógł kupić pakiety :slight_smile:

Ja bym powiedział że dramat i liczył przy takiej ilości na 9 legend :stuck_out_tongue_winking_eye:

70 pakietów

  • 3 legendy
  • dużo epikow

Bez rewelacji

1 polubienie

160 pakietów 11 legend, jedna złota.Plus 2 złote i 2 zwykle za kupione bundle,z powtórek kolejne 4 plus te ze sciezki(karnet wykupiony).Na chwilę obecną brakuje mi chyba tylko 4 sztuki i parę epikow.Moj najlepszy openig,bo zawsze lipnie bylo

2 polubienia

Autor tematu milczy ale zabiera głos
7.08.2021
19 poziom
Możecie mnie wyśmiać bo wszystkie questy cotygodniowe wykonałem na starej ścieżce.
Od poniedziałku jak zapowiadałem zabieram się za questy z rankingami,bo trzeba nabić Exp
Nowe pakiety nowe legendy nie jest źle ale Blizzard powinien za darmo dać jedno legendarne zadanie bo jak wyskoczy quest to będzie bieda.
Pamiętacie premierę uldum?Za friko jedno losowe zadanie legendarne zadanie za logowanie.

1 polubienie

Tydzień po premierze, melduję: 46 lvl wbity, dziś pęknie na 100% 47 lvl… Myślałem, że się uda w tydzień dobić do 50 no ale nie było czasu grać tuż zaraz po premierze. Następne meldowanie na 75 i 100 lvlu :slight_smile:

1 polubienie

10.08.2021
29 poziom
Tak jak wspomniałem zabrałem się ostro za rankingi i poszło lepiej ale jak zwykle Blizzard nie daje mi wykonać nowego zadania cotygodniowe czyli seria tych legendarnych zadań jakby Blizzard nie mógł za friko dać jedno losowe już wolałem zagrać 3 legendarnych stronników na poprzedniej ścieżce.
Opcje są dwie albo stworzyć albo otwierać nowe pakiety.
P.S
Piszcie dalej swoje relacje, bo nie mogę napisać dopóki ktoś nie napisze.

2 polubienia

Po tygodniu poziom 48.

3 polubienia

43 lvl ale robię praktycznie tylko zadania i nic więcej. Gram sobie druidem i huntardem na zadankach, na początku nie szło mi tymi taliami. Ale po pewnych modyfikacjach zaczęły działać. Hunter radzi sobie spoko w moim przypadku na maga i buff paladyna. Których jest sporo na standardzie. Mag jak mam lepszą rękę to mnie ogra ale udało się to może raz, zanim mag się rozpędzi i skończy zadanie to ja już mam zrobione swoje i jest po grze. Na buff paladyna nie przegrałem ani razu, zanim wrzuci masę buffow i wystawi je na stół to ja już kończę grę(Co Ci paladynie po tanich prowokacjach wykokszonych jak ja bije z pasywki?! XD). Druid też jest spoko bo idzie sporo pancerza natłuc co daje czas na wygraną o ile przeciwnik jest obity. Czarnoksiężnik na zadaniu to się sam praktycznie ubija xD także też nie stanowi jakiegoś problemu ale spotykałem go raczej rzadko. Czekam teraz na nerfy jestem ciekaw jakie talię dostaną po łapach, pewny jestem buff paladyna bo ma jednak bardzo wysokie WR i mam nadzieję że nerfy nie ubiją decków tylko je osłabią wystarczająco.
PS. Również uważam że układanie pasjansa psuje grę ale mój pasjans sprawia mi przynajmniej trochę frajdy bo wygrywa z pasjanasdeckami których większość ludzi nie lubi.

1 polubienie

15.08.21
:european_castle: Poziom 49 :european_castle:

Przez ostatni tydzień miałem przerwę w handlu na Wichrogrodzkim ryneczku, wolne wzywało :sunglasses: :beach_umbrella:

Dobiłem już 41 osiągnięć z obecnego dodatku, czekam z odebraniem do poziomu 70 gdzie dostaje się ostatnie bonusy za PD :face_with_monocle: :arrow_right: :arrow_upper_right: :arrow_up:

Co do rankingu, na dziczy :herb: wbity Diament 9 :gem:
Sympatycznie gra się questline Hunter, jak natrafię na przeszkodę pokombinuję z even Hunterem :bow_and_arrow: :bow_and_arrow:

Zadanie do wymiany nadal nie uzyskałem, cud jak w tym dodatku chociaż raz ujrzę je w dzienniczku zadań :joy: :joy:

Udanych targów i pomyślnie wykonywanych questów !

1 polubienie