Żenująca ścieżka nagród

Bugzard przechodzi sam siebie w pazerności na kasę i rozdawaniu coraz bardziej bezużytecznych nagród.
Karty niemożliwe do spyłowania to już był kretyński pomysł ale umieszczenie ich złotych wersji na ścieżce nagród to plucie w twarz graczom.
Standardowe pakiety 90%+ graczy też są potrzebne jak zającowi dzwonek ponieważ większość graczy ma od dawna wszystkie karty ze standardu.
Na deser gówniane portrety emotki i podobne badziewie…
PS. W kolejnych dodatkach pewnie skasują złoto :rofl:

Ale przecież ścieżka nagród od jej wyjścia jest praktycznie taka sama z takimi samymi nagrodami… Nic się pod tym względem nie zmienia w tym dodatku, więc czemu się dopiero teraz z tym obudziłeś ? Zaś co do niepyłowalnych wersji kart jest to mi tak obojętne… Można nimi cały czas grać ? Można. Można sobie spyłować zwyczajne ich wersje ? Można. Ja tam nie widzę problemu… Tak samo nie widzę problemu z pakietami standardowymi, bo nie uwierzysz, ale jak masz wszystkie karty ze standardu i wychodzi nowy dodatek to podczas otwierania pakietów standardowych będą lecieć karty tylko z nowego dodatku… Normalnie medżik co nie ? :wink:

2 polubienia

Ja przy każdej rotacji pyłuje wszystkie karty wypadające ze standardu więc nie gram w wild.
Powodzenia w pyłowaniu zwyczajnych kart które są niemożliwe do spyłowania :rofl: