Informacje o aktualizacji 23.4

Informacje o aktualizacji 23.4

Aktualizacja 23.4 wprowadza nową miniserię Wyprawy do Zatopionego Miasta, uaktualnienia Ustawki, całą masę Najemników i wiele innych nowości!

Wyświetl cały artykuł

Na koboldy i demony nowi najemcy i starzy znajomi do kolekcji prawie cała liga odkrywców a gdzie płetwin???
Faell nowa księga bohaterów dla jednego gracza???Dobrze zrozumiałem?

Diablo wraca do Ustawki :rofl: już widzę te lamenty. Dobrze, że tylko na tydzień :slight_smile:

Mi tam nie przeszkadzał i nigdy nie miałem gry żeby jakiś zbudowany był… Ba, dla mnie to było fajne :stuck_out_tongue:

Takie pytanie czy ktos wogle gra tu w najemnikow?

Ja gram w najemników to mój ulubiony tryb, chociaż nie rozumiem zagrań Blizzarda za każdym razem gdy pojawi się quest dla specjalnego najemnika to Toki za zadaniami nie ma.
Doliczyłem się 4 najemników gdzie nie dostali ani jednego zadania (wiem,że to jest losowe)
Ale po tej aktualizacji to prawdziwa plaga najemników do kolekcji.Oj trzeba koniecznie wrócić do aktu 3
Na zagranicznych forum ludzie skarżą się,że nie mogą wykonać jakiegoś zadania dla Nzoth

Z Przedwiecznych Bogów tylko C.thum brak pewnie Blizzard da event na niego zaraz po tym co ma być.

Z początku było fajnie … Po zrobieniu ekipy grałem sobie PVP i było przyjemnie ,lecz pewnego dnia nastał dzień … dzień wojen klonów i zaliczyłem epicki spadek z rankingu 8000. Teraz nie mogę wygrać tam chociaż jednej gry. Zagrałem sobie ostatnio jedną grę na ringu. Najemnicy przeciwnika mieli szybkość rzucania umiejętności na 0 ,a jak mój chciał cokolwiek robić to dostawał dmg… skończyło się 0 : 6 na rankingu o poziomie 0. W ogóle przeciwnika szukało mi kilka dobrych minut.

Najemcy to totalnie spieprzony tryb i tylko debile mogą kupić pakiety by dostać monety albo portrety do już wymaksowanych najemników…
Sh… jest najlepszym przykładem :rofl:

4 polubienia

Czy za wejście do heroicznych duelsów i nie skończenie serii też będzie darmowy ticket?

Pewnie z okazji premiery Diablo Immortal, która miała premierę wczoraj.

Co pewnie z okazji premiery???
Każdy twój post to bełkot, brak logiki i błędy gramatyczne…

Diablo Immortal baranie wczoraj miała premierę i już ludzie na "Bugzarda"jeżdżą na prawo i lewo. Z powodu błędów technicznych ze strony “Bugzarda”.
Dlatego Diablo jest w ustawce z powodu premiery innej gry od “Bugzarda”
Myślisz ,że “Bugzard” jest tylko od Heartstonena? To źle

Spróbuj przeczytać mój post że zrozumieniem choć wątpię byś był w stanie to zrobić…

“Baranie” XDDDDDDDDDDDDD

Doprawdy zagwozdka. O co mu mogło chodzić? :thinking:

Imgur

4 polubienia

Czy za wejście do heroicznych duelsów i nie skończenie serii też będzie darmowy ticket?

Pewnie z okazji premiery Diablo Immortal, która miała premierę wczoraj.

A co ma piernik do wiatraka???