Informacje o aktualizacji 25.0

Informacje o aktualizacji 25.0

Aktualizacja 25.0 mobilizuje armię do Pochodu Króla Lisza i obejmuje aktualizacje Ustawki, Najemników, Starć, Areny i wiele więcej!

Wyświetl cały artykuł

Fajny motyw z tą wymianą duplikatu na inną kartę tego samego typu. Miałem kilka złotych legend razem z ich diamentowymi kopiami. Normalnie mógłbym je wymienić na inne złote legendy, ale te moje złote kopie zostały już spyłowane :wink:

Z tych darmowych kart sygnaturowych to jedynie ten 3/2 maga będzie grywalny, a pozostałe będą tylko spać w kolekcji, bo nietoperz i ghul raczej grać nie będą. Dziwnym jest robienie alternatywnych artów dla fillerów, ale to ich decyzja. Jutro będą ujawniać nową ścieżkę nagród, nie wiem czemu robią to dopiero przy premierze patcha. :face_with_raised_eyebrow:

A co z tymi duplikatami które już mamy w kolekcji?

Będzie to się tyczyło każdej karty. Nawet z poprzednich dodatków.

1 polubienie

Card Updates
Theotar, the Mad Duke

Old: [5 Mana] 3 Attack, 3 Health
New: [6 Mana] 4 Attack, 4 Health

Widziałem taką informację jeszcze.

Powini zrobić że zamienia losowe karty.

Nawet jak mam 9 kart na ręce to tak 90% razy zabiera mi tą najbardziej potrzebną.

1 polubienie

Dobrze zrozumiałem nowy patch dzisiaj, a w no nim nowa ścieżka nagród odświeżona czy od 6 grudnia? z premierą dodatku?

Jak mawiała moja śp. Babcia “Dar zrozumienia jest darem bożym i nie każdy go posiada”

4 polubienia

Nowa ścieżka będzie od 6 grudnia
Dzisiaj powinni dodać zadania z nowego dodatku i nowe karty w koszykach na starciach

Wtedy byłby zbyt słaby, powinni zrobić ze wybierasz tylko jaką ty dajesz a od przeciwnika losową

1 polubienie

Działa wam gra na telefonach po aktualizacji?
w wersji na pc wszystko ok

Ogólnie co do samych nagród to się dosyć mizernie prezentuje, event track ma słabsze nagrody niż poprzedni, gdzie były 4pakiety i portret, a tu jest raptem pakiet, rewers i 3karty o niskiej rzadkości. Koszt hs dla FTP wzrósł, a ilość golda ze ścieżki oczywiście nie, co jest dosyć słabe oraz dorzucili kolejną płatność na dzień dobry, zabierając graczom tak jakby szansę na 20paczek, bo trzeba kupić ścieżkę Arthasa. Poza tym jakby ktoś nie wiedział to 21grudnia powinien ruszyć kolejny event - Winterveil, ale nie wiem czy nagrody będą lepsze od tych ze startu dodatku.

2 polubienia

Jak można to zrobić? Bo szukałem ale nie znalazłem :confused:

Obawiam się, że to się tyczy tylko kopii kart, których nie da się odczarować a nie każdej jednej :confused:

W ramach ścieżek nagród, wydarzeń i osiągnięć często zapewniamy graczom określone karty, których nie można odczarować. Począwszy od aktualizacji 25.0, jeśli odbierzecie taką kartę, ale macie już jej kopię niższej jakości, którą można odczarować, pojawi się propozycja wymiany kopii karty niższej jakości. Karta ta zostanie zastąpiona inną, losową kartą tego samego poziomu rzadkości z tego samego zestawu.

Pewnie jakaś opcja w kolekcji, chociaż pierwotnie myślałem, że to przy otwieraniu. Trzeba by było sprawdzić na jakimś commonie.