Informacje o aktualizacji 26.0

Informacje o aktualizacji 26.0

Aktualizacja 26.0 to wstęp do Festiwalu Legend i obejmuje aktualizacje zestawu bazowego, Ustawki, Starć, Areny i nie tylko.

Wyświetl cały artykuł

Czyli od jutra już nie będzie XP za osiągnięcia jakby ktoś nie wiedział, ale za to będą osiągnięcia nowego rozszerzenia :+1:

Myślałem ,że bardziej skrzywdzą zadanie czarnoksięznika ,ale jest w miarę ok i cieszy odnerfienie zadania szamana :slight_smile:

W każdej aktualizacji naprawiają coraz więcej błędów a to tylko pokazuje rosnącą niekompetencję developerów bugzarda…

Czyli standardowo na telefony aktualizacja wejdzie kilka godzin później

Tyle lat minęło a oni nadal nie potrafią dać aktualizacji na wszystkie urządzenia w tym samym czasie…

1 polubienie

Nie wiem czy to pod ten temat ale mimo to spróbuję.
Dostałem na tydzień 6 talli do wypróbowania i za 2,5h czas miał upłynąć i jak wynikało z opisu , jedną talię miałem sobie przywłaszczyć. Po omawianej aktualizacji 26.0 … talie , czas i wszystko związane z opisem zniknęło.
Czy ktokolewiek wie o co chodzi albo czy to ja coś schrzaniłem ?

Czytałem, że to nie jest wina Blizzarda lecz faktu, że jakiekolwiek zmiany muszą przejść przez weryfikację sklepu Google Play. Stąd opóźnienia na urządzenia mobilne.

“4 kwietnia dobiegnie końca aktualny sezon Starć. Rankingi zostaną zresetowane, a trwające serie się zakończą.”

Chyba coś im nie pykło, bo moja seria się nie zakończyła :slight_smile:

Przywrócenie warsonga do starej wersji to była jedna z najgorszych decyzji jaka mogli podjąć. Niby stara karta ale najbardziej popsuta karta wojownika w historii. Powinno być ze twoi stronnicy z atakiem 2 lub mniejszym mają szarże a nie ze im daje i można buffowac wtedy byłoby ok

Ja bym po prostu zamienił szarżę na zryw.

Zryw to już zdaje się miała i była martwa.

A do @Chaos to jest to bug na liście do naprawy i pisali o tym na Twitterze, coś im się popsuło z zamykaniem aktywnych runów.

No można wtedy dać jej jeszcze +1/+1 lub sprawić, żeby zwiększała statystyki tych przyzwanych stronników (np. na turę).

Dalej by to nic nie zmieniło, karta po prostu była za wolna, musisz wydać 3many, aby coś zrobić, gdzie masz dostęp do miotły, która jest za 1 i daje więcej. -.-

A, no tak. Zapomniałem o miotle. No problem z tą kartą jest taki, że albo zostawiamy ją w OP wersji, albo nerfimy, co sprawia że zostaje wyparta.

No w dziczy i tak nie będzie nie wiadomo jak op, bo są tam gorsze combo.

1 polubienie