Przedstawiamy pakiety posiłkowe!

Przedstawiamy pakiety posiłkowe!

Pakiety posiłkowe to nowy rodzaj pakietów, na których skorzystają zarówno nowi, jak i powracający gracze.

Wyświetl cały artykuł

Bez sensu ten pakiet posiłkowy jak większości graczy kupuje pakiet standardowy tylko gold wyrzucony w błoto :rofl:

Wyjątkowo się z Tobą zgodzę. Ile bym dał żeby takie pakiety zawierały w sobie karty z dziczy. Teraz to ja “nic” z nich nie dostanę skoro mam wszystkie karty ze standardu. Cieszę się jak dziecko, że do Starć wjedzie dodatek z Galakrondem, bo szczęśliwie nic z tego nie pyłowałem, więc będzie sporo zabawy. Szkoda, że ze wszystkim z dziczy tak nie mam :frowning:

1 polubienie

Tak samo z Jaskiniami Czasu gdzie większość kart pochodzi ze starych dodatków ,który my znamy. :rofl:

1 polubienie

Dla nas nie, bo w zasadzie mamy tylko gwarantowane 5 legend w pierwszych 50 pakietach (gwarantowana legenda z każdego dodatku wśród pierwszych 50 kart z danego dodatku z tych pakietów), które pójdą i tak na pył, ale dla kogoś kto dopiero wchodzi do gry lub powraca to jest w zasadzie game changer jeżeli chodzi o zbieranie kart, bo kupujesz 50 takich pakietów i jesteś w stanie zebrać z tego podstawowe karty z poprzednich dodatków ze standardu…

1 polubienie

Jeśli mam pakiet posiłkowy to z technicznego punktu widzenia warto go otworzyć teraz, poczekać czy jest to zupełnie obojętne?
Moja sytuacja: gram regularnie i posiadam raczej większość kart z ostatnich dodatków od kilku lat (poza kompletem części epików i legend rzecz jasna ^^)

Lipa z tymi pakietami posiłkowymi bo nie można kupić za golda zdobywa się za różne eventy.
Bugzardowi coś nie wyszło.
Myślałem,że pakiety posiłkowe będą dostępne do kupienia tak jak zwykłe pakiety.
Moim zdaniem to powinno być dostępne dla graczy co dopiero co zaczynają przygodę z Hs

Teraz. Bo zawiera karty tylko z określonych dodatków.

Kiedy naprawicie Magistrum Darzybrzask!!!
Dlaczego wciąż jest zablokowany?!!!