Agent nefrytowego lotosu nie działa

przestał działać agent nefrytowego lotosu w połączeniu z widmowym ostrzem dodawał ładunek broni zaraz po zagraniu na stół bo jest kartą trojklasową po wprowadzeniu dodatku działało nawet z nowymi kartami czy to jest błąd? Coś się zmieniło? I jak ja mam teraz walczyć z meta grą ta karta była szansą do zwyciestwa help!

jedyne karty jakie przyszły mi na myśl to “agenci lotosu” odkrywający karty trzech klas i “widmowe pazury” szamana które mają buffa jeśli posiadamy spell damage. Broń można zdobyć od agentów, ale w jaki sposób agenci mają dać jej “ładunek” co kojarzy się z buffem? W dodatku nie jestem pewien czy o te karty chodzi, może to są tokeny dlatego nie ma ich na liście? Proszę przybliżyć temat żebym mógł to sprawdzić.

Edit: przepraszam, pewnie chodzi o obsydianowy odłamek ale “widmowe ostrze” a “obsydianowy odłamek” to nawet nie tyle co piernik do wiatraka, a ładunek nijak kojarzy się z kosztem. Jutro będzie sprawdzane :slight_smile:

Edit 2: rzeczywiście nie działa, nie znalazłem jednak żadnego info o tym że kiedyś działał.

Chodzi mi o purginał łotra z kradzieżą życia sorki kto by tam pamiętał te wszystkie karty ale odłamek też powinien mieć mniejszy koszt nawet nowa karta łotra vendetta działała za 0 gdy miałeś kartę trojklasową w ręce a teraz bombki sztrelił :-[ działało bo robiłem to tysiące razy.

Edit podam dokładnie jak to działało łotr+widmowy puginał+agenci lotosu = dodaje ładunek do wytrzymałości broni - bo mam na ręce kartę trojklasową ze specjalnym znaczkiem na narożniku czyli posiadam w ręce kartę druida łotra szamana jednocześnie nefrytowy duch też działał . Moje pytanie czy to celowy nerf czy błąd? Moim zdaniem do naprawy bo działało wcześniej a teraz nie to osłabia łotra a nie mam ochoty grać pirat łotrem lub token palladynem!

Edit
Corrected behavior of triclass cards.

  • Triclass cards that include Rogue (such as Jade Spirit) no longer activate Vendetta or other Burgle cards.