Aktualizacja 21.2 - Znane Problemy

Wprowadziliśmy dziś poprawkę po stronie serwera, aby naprawić rzadki błąd, który blokował interakcje ze środkiem ekranu. Poprawka ta rozwiąże również problemy związane z Zagadką “Dar Eluny”.

Następujące poprawki również zostały już wprowadzone:

  • Dodano Śmiercioskrzydłego do puli bohaterów w Ustawce.
  • Dodano Żaboskoczka z powrotem do puli stronników w Ustawce.
  • Naprawiono błąd wyświetlania, który powodował, że przeciwnicy pokazywali niewłaściwy poziom Karczmy w Ustawce.
  • Naprawiono błąd, który powodował, że efekt Brzytworoga Nieokiełznanego był oddzielnym wzmocnieniem dla każdego kontrolowanego Smoka, a nie pojedynczym wzmocnieniem na koniec każdej tury.

Będziemy nadal monitorować problemy, aby określić, czy potrzebne są dalsze kroki i zaktualizujemy ten wpis, podając wszelkie dodatkowe informacje.

AKTUALIZACJA 9/1: Ze względu na nieprzewidziany problem Śmiercioskrzydły nie zostanie jednak ponownie włączony. Śmiercioskrzydły powróci do Ustawki w kolejnej aktualizacji.

AKTUALIZACJA 9/2: Problem z ponownym dołączeniem Śmiercioskrzydłego do puli bohaterów został rozwiązany. Zgodnie z wcześniejszymi planami Śmiercioskrzydły powróci dziś do puli bohaterów dzięki poprawce.

AKTUALIZACJA 9/2 #2: Poprawki, o których mowa powyżej, zostały wprowadzone zgodnie z planem, ale problem uniemożliwiający graczom interakcję z częściami planszy nie został całkowicie rozwiązany. Nadal badamy, jak całkowicie rozwiązać ten problem. Dodatkowo tymczasowo usunęliśmy C’Thuna z puli bohaterów w Ustawce, a w tym czasie zajęliśmy się kwestią niezamierzonej interakcji z mocą specjalną C’Thuna. Wreszcie, badamy problem, który sprawia, że sierpniowe tablice wyników wyświetlają rankingi z września, a nie dokładne końcowe rankingi z sierpnia. Będziemy zamieszczać dalsze bieżące informacje najszybciej, jak to możliwe.

AKTUALIZACJA 9/3: Nasza poprawka dotycząca Żaboskoczka nie rozwiązała problemu w całości, dlatego ponownie wyłączyliśmy tego stronnika, dopóki nie zdołamy całkowicie naprawić usterki. Więcej informacji na ten temat podamy najszybciej, jak to możliwe.

AKTUALIZACJA 9/3 #2: Naprawiliśmy główny problem między C’Thunem a Przemytniczką Piskląt. Wkrótce C’Thun zostanie ponownie włączony przez poprawkę po stronie serwera. Jeśli chodzi o Przemytniczkę Piskląt, istnieje niewielka szansa, że nie zapewni ona wzmocnienia, jeśli kilka wzmocnień na koniec tury wyzwoli się z różnych źródeł w tym samym czasie, wtedy Przemytniczka nie zapewni już dodatkowych wzmocnień. Pracujemy nad pełniejszą poprawką dla tego stronnika, która prawdopodobnie pojawi się w następnej aktualizacji.

AKTUALIZACJA 9/3 #3: Problem z Żaboskoczkiem został rozwiązany. Dzięki wprowadzonej poprawce wróci on do puli stronników w Ustawce.

A mój problem ,że nie widzę tych punktów exp dodawanych za każdy wygrany mecz

2 polubienia

Debile z bugzarda z każdym patchem więcej psują niż naprawiają…

1 polubienie

Racja mnie to trochę irytuje ,że nawet nie wiem ile dostałem tych punktów exp skoro ich nie widać ale na ścieżce są dodawane.
Znowu Blizzard coś spierdolił i hajs wziął bo firma musi zarabiać a gracz więcej znajduje błędów niż gra.

Xd dwadziescia znakow

Zamiast bawic sie we wprowadzanie nowej wesji ustawki, ktora malo kogo obchodzi - zajmijcie sie bugiem na standardzie, gdzie C’thun zbuffowany raz, a nastepnie przyzwany przez MAKSIME HUKENMACHER (swoja droga co to za chora nazwa karty XD) zadaje 128 obrazen prosto w pysk. Tak to powinno wygladac? Wydawac by sie moglo, ze nie. Zenada.

1 polubienie

Tak to się dzieje jak nikt nie testuje czy są nowe bugi

hu… mnie jakis standard obchodzi, ustaweczke prosze mi dopracowac, bo tylko to się tera gra :slight_smile:

Serio tak robi ze starym c’thunem? Powinien zadać 8 :joy:

serio. W dniu w ktorym napisalem tego posta, ku mojemu zdziwieniu dostalem za 128 w morde w 6 turze, po jednokrotnym buffie. Wpisalem w google i faktycznie bug istnieje.

1 polubienie

Po pierwsze - “ch…j”, a nie “h…j”. Po drugie - nie gralem na standardzie, wiec poza siegnieciem po slownik, w Twoim przypadku w gre wchodzi rowniez nauka czytania ze zrozumieniem. Jak na Lorda - wypadasz cienko jak dupa weza.

Nieco parafrazujac Ciebie “hu…” NAS obchodzi jakas ustaweczka, prosze WSZYSTKIE tryby dopracowac, bo kazdy tera gra w co innego, bo ma wybor.

Ale narzekacie jak jakieś stare panny na wydaniu.
Nie wiem kiedy kolejna aktualizacja wejdzie ale chcę widzieć info o naprawianiu mojego błędu z powiadomieniami.Blizzard tylko hajst weźmie a problemu nie rozwiąże a dorzuci gratis kolejny.

Ahahaha hahaha toś poskładał chłopie chyba całe forum w tym momencie ahahaha xxxxdddddd

2 polubienia

Naukę czytania ze zrozumieniem to zacznij od siebie zanim innych zaczniesz pouczać. Skoro niby nie grałeś w standarcie to po hu… piszesz o tym w swoim pierwszym poście? Skoro chcesz dopracowania wszystkich trybów, to jak to się ma do tych wypocin “Zamiast bawic sie we wprowadzanie nowej wesji ustawki, ktora malo kogo obchodzi”. Bo mnie akurat obchodzi. Logika szwankuje na maxa, to chyba po tej traumie 128 prostu w pysk nie możesz się ogarnąć :grinning:

2 polubienia

Taaaa,taaaa mnie nie interesuje jaki Blizzard ma problemy z ustawkami bo wogóle nie gram w ustawki ani w starciach,jedynie co mnie interesuje to nowe reversy za każdy miesiąc w rankingach.
Wiem jestem trochę prowokacyjny ale taka moja natura.
Jak wejdzie tryb najemników to każdy zapomni o ustawkach,starciach , rankingach i rzucą si3 jak jeden mąż na ten tryb.

Obecnie jedynym problemem dla gier Blizzarda jest sam Blizzard oraz jego developerzy :wink:

3 polubienia

Starcia są akurat spoko :slight_smile: takie boosted areny :smiley:

Co do nowego trybu to lepiej nie robić sobie nadziei bo Blizzard od dłuższego czasu nie ma dobrych pomysłów

Więc albo to będzie jakiś shit, albo ciekawy tryb z którego zaraz zrobią mocne p2w i nikt nie będzie w to grał

2 polubienia

Zgodzę się ze Starciami :slight_smile: tam robię większość osiągnięć. Nie narażam rangi a czasem podwójna agonia czy inne podobne mechanizmy tylko pomagają w zaliczeniu :slight_smile:

Boję się, że tryb najemnicy będzie na jeden akord. Co w sytuacji jak człowiek będzie miał tam sporo rzeczy zrobione? w taką arenę, ustawkę czy starcia można grać w kółko. W najemnikach rozbudowujesz wioskę, levelujesz postacie i co dalej? jestem ciekaw jaki mają pomysł żeby zachować świeżość.

pvp wprowadzą i koxy będą się waliły z koxami

lubie czytać jak shangtuś się kłóci z swoimi racjami, troszkę mnie to bawi, ale jednak boli

2 polubienia