Android gra zawiesza się

Nie mogę wyjść poza główne menu, gra zawiesza się przy ladowaniu czy to kolekcji kart czy pojedynku

Jaki masz model telefonu/tabletu ? Wcześniej to sie działo czy po raz pierwszy było to instalowane ?

1 polubienie

Co ciekawe mam tak tylko na ameryce, wcześniej miewalem problem zawieszenia przy okrzyku bojowym. Telefon to LG model podam jak znajdę

Mam podobny problem na LG X Power. Przedwczoraj jeszcze wszystko działało, a teraz zacina się po kliknięciu w dowolny przycisk w menu. I mam tak na serwerze Europejskim

LG X Power nie jest jakimś demonem prędkości. Do tego przy każdej aktualizacji HS zwiększa swoją objętość i poziom skomplikowania, przez co gra po prostu chodzi bardziej ociężale lub wyskakują błędy. Wystarczy wtedy zrobić reinstal.
Drugim problemem jest zwiększanie wymagań przez samą grę z dodatku na dodatek.
Sam miałem z tym problem. 1,5 roku temu zakupiłem telefon: Xiaomi Mi A1, zainstalowałem HSa i sama gra chodziła rewelacyjnie. Po premierze Rozróby tak się cięła, że musiałem zrobić reinstal (sama gra zajmowała wtedy ponad 6 GB!, a po reinstalu trochę ponad 3 GB). Po odinstalowaniu ponownie uruchomiłem telefon i zainstalowałem od nowa wraz z dodatkowymi plikami. Po tych czynnościach gra wróciła do poprawnego działania, chociaż uważam, że już nie chodzi tak płynnie jak dawniej.
Co do zacinania się podczas grania na USA to raczej może być spowodowane odległością od serwerów, które są za oceanem, a to przekłada się na opóźnienia, utratę pakietów itd… Ale na tym się nie znam za bardzo, więc nie będę tłumaczył, bo jakąś gafę zrobie :stuck_out_tongue:

1 polubienie